Prefabrik ev modelleri farklı tasarım seçeneklerine göre değişiklik gösterir. Güvenli konutlar olarak bilinen tüm prefabrikler için oldukça önemli detaylar mevcuttur. Prefabrik boyut ve özellikleri alanına göre farklıdır. Evkon prefabrik seçenekleri içinde en çok ön planda olan özellikler incelenerek karar verilir. Özellikleri ve yapısal niteliklerine göre incelenerek konut içerikleri düzenlenir. Konutların bir bütün halinde incelenmesi için gerekli olan tüm çalışmaları yapıyoruz.

Zonguldak Prefabrik Ev Modelleri ve Seçenekleri

Prefabrik ev fiyatları 2022 seçenekleri içinde tek veya çift katlı olarak tasarımlarını yapıyoruz. Niteliklerine göre sınıflandırılmış olan tüm prefabrikler için söz konusu olan öncelikler mevcuttur. Prefabriklerin konut planları yenilenmiş sistemlere göre oluşturulur.

Tek katlı prefabrik ev özelliklerine uygun olarak tasarımları yapılır. Tasarımı yapılan tüm prefabrikler arasından seçimler yapılarak inceleme alanına dahil edilir. Prefabrik evlerin sağlam bir yapı halinde inşa edilmesine özen gösteriyoruz.

Prefabrik ev fiyatları 2023 titizlikle yapılan çalışmaları inceleyerek yenilikleri takip ediyoruz. Bu sayede uygun standartlar dahilinde çalışmalar yapıyoruz.

Zonguldak Prefabrik Ev Modelleri ve Öneriler

Evkon firma olarak detaylı olan tüm gözlemleri yaparak prefabrik alanında uyguluyoruz. Desteklenen projeler dahilinde bulunan planları prefabrik tasarımlarında uyguluyoruz. Konutların tüm projeler içinde kapsamlı olarak yapılmasını sağlıyoruz. Çift katlı prefabrik ev seçenekleri içinde bulunan prefabrikler için farklı şartları inceleyerek karar veriyoruz.

Zonguldak Prefabrik Ev Modelleri ve Avantajları

Dubleks prefabrik ev prefabriklerin boyutuna ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Konutların sağlam olarak uzun süreli olarak inşa edilmesi için farklı stratejiler geliştiriyoruz. Uygulama alanına dahil ettiğimiz konutları inceleyerek ön plana çıkarıyoruz.

Evkon prefabrik konutlarının düzenli olarak tasarlanması ve yapımının gerçekleşmesi için çalışmalar yapıyoruz. Öncelikli olarak sağlam malzemeler eşliğinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Evkon prefabrike yapı olarak prefabriklerin uzun süreli kullanımı için söz konusu olan sistemli çalışmaları yapıyoruz. Prefabrik alanında geliştirilmiş örnekleri inceleyerek inşa edilmesini sağlıyoruz.

İletişim bilgileri kapsamında bizlere ulaşabilirsiniz: Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın