Evler bireylerin rahat konfor huzur ve güvenilir bir şekilde yaşamalarına olanak tanır. Kendi arasında seçeneklere ayrılan evler arasında prefabrik ev modelleri ilk sırada yer alır. Firmalar ise bu alanda üretim ve satışlar yaparlar. Bireyler ise ev araştırmasında bulunurken aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda da araştırmada bulunurlar. Bununla birlikteyse prefabrik ev fiyatları 2023 yılında ne kadar oldu diye araştırmalar da yapılır.

Evkon prefabrik ev isimli firmamızda kaliteli ve sağlam yapıya sahip olan prefabrik ev üretimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek prefabrik ev modellerimiz hakkında merak ettiğiniz bütün detay bilgileri edinebilirsiniz.

Van Bölgesinde Prefabrik Ev Seçenekleri

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Van şehrinde çok sayıda prefabrik ev seçenekleri bulunuyor. Firmalar ise bu alanda üretim ve satışlar yapıyor. Evkon prefabrik ev isimli firmamızda prefabrik tasarımlı olan evlerin hem üretimini hem de satışlarını yapıyoruz. Firma bünyemizde tek katlı prefabrik ev üretimi ve satışlarına da yer veriyoruz. Aynı zamanda çift katlı prefabrik ev konusunda da firmamızdan ev satın alabilirsiniz.

Üretimini yapmış olduğumuz dubleks prefabrik ev modellerimizi incelemek için firmamızla iletişime geçirebilirsiniz. Van Bölge genelinde prefabrik ev arıyorsanız firmamızda bu alanda sayısız çeşitli evlerden satın alabilirsiniz. Prefabrik olarak üretimini yapmış olduğumuz bütün evlerimiz sağlam ve güçlü bir yapıya sahiptir.

Van Şehrinde Prefabrik Ev Üreticisi

Prefabrik tasarımlı olan evler her zaman rahat ve aynı zamanda kolay bir kullanımı da beraberinde getirir. Van bölgesinde kurmuş olduğumuz evkon prefabrik firmamızda prefabrik modelde olan evlerin seri üretimlerini ve aynı zamanda satışlarını yapıyoruz. Sizler de Prefabrik ev satın almayı düşünüyorsanız bu alanda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz tüm prefabrik evlerimiz her olumsuzluğa karşı dayanıklıdır.   Evkon prefabrike için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli bu yöntemleri de deneyebilir prefabrik evler hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın