Tunceli’de prefabrik ev yaptırmak isteyenler hiç tereddüt etmeden Evkon prefabrik ev hizmetiyle iletişime geçmelidir. Prefabrik evler oldukça düşük maliyetli ve sağlam evler şeklinde yapılmaktadır. Hayalinizdeki eve hem düşük bir maliyetle hem de çok kısa bir süre içerisinde sahip olabilirsiniz. Prefabrik evler hakkında bazı önyargılar vardır. Birçok kişi prefabrik evler hakkında yeterlilik belgeye sahip değildir. Genelde küçük ve dayanıksız olduğu düşünülmektedir. Fakat Prefabrik evler diğer tüm evlerden farksız olarak inşa ediliyor. İstediğiniz büyüklükte ve istediğiniz planda oldukça dayanıklı evler yapılmaktadır. Prefabrik evlerin ömrü gayet uzun yaklaşık 60 yıl kadar bir süreyle kullanabilirsiniz. Her türlü prefabrik ev modelleri yapılmaktadır.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Hayal ettiğiniz ev modeli hangisi ise o şekilde inşa ediliyor. İstediğiniz yerde istediğiniz büyüklükte ev yapmak artık çok kolay. Ayrıca evkon Prefabrike evler oldukça uygun fiyata şık ve konforlu evler inşa ediliyor. Genellikle yazlık veya kışlık ev olarak en çok tercih edilen prefabrik ev modelleri arasında dubleks prefabrik ev modelleri bulunmaktadır. Dubleks prefabrik evler önünde geniş bir veranda yapılır ve ilk katta salon mutfak ve WC yapılıyor. Üst katta ise yatak odaları ve tuvalet banyo şeklinde inşa ediliyor.

Ayrıca istediğiniz büyüklükte ve istediğiniz sayıda balkonda eklemek mümkün. Yine en çok tercih edilen prefabrik evler arasında tek katlı prefabrik ev modelleri vardırTek katlı prefabrik evlerde isteğe bağlı olarak 1+1, 2+1, veya 3+1 şeklinde inşa ediliyor. İstediğiniz şekilde inşa edilen prefabrik evler de isteğe bağlı girişte yine balkon veya veranda yapılır. Çift katlı prefabrik ev modelleri arasında oldukça şık modern ve konforlu ev modelleri vardır.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Evkon prefabrik ev her bütçeye uygun evler inşa ediliyor. Fakat bu evler hakkında net bir bilgi vermek mümkün değil. Çünkü evin kat sayısı ve büyüklüğü ev fiyatını belirler. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında her bütçeye hizmet vermektedir. Prefabrik ev fiyatları 2023 listesi açıklanmadan önce sizlerde Evkon prefabrik ev yaptırmak istediğinizde aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz.  Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın