Karadeniz bölgesinde bir şehir olan Trabzon’da en iyi prefabrik ev, inşaat hizmetini Evkon firması olarak size sunmaktayız. Prefabrik ev modelleri çeşitlidir. Uzmanlık gerektirir. Son teknoloji ile üretilmiş ekipmanlar, kullanılan malzeme, yapılacak zemin çok önemlidir. Evlerin zemini iyi olmalıdır ki eviniz dayanıklı olsun.

Prefabrik evlerde tecrübemiz, fiyat ve kalitemizle sizlere en iyi evleri yapmak için çalışıyoruz. Prefabrik ev bir yandan da hazır ev demektir. Parçalar fabrika da hazırlanır ve bir araya getirilir. Prefabrik ev fiyatları 2022 bilgisi için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere en iyi fiyat garantisiyle, titizlikle ve güvenilir bir şekilde Evkon firması olarak hizmet veriyoruz. Prefabrik ev düşünüyorsanız fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Bilgiler için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Güvenilir ve kaliteli evler müşterilerimiz için üretilmektedir.

Trabzon Prefabrik Ev Modelleri

Evkon firması olarak sizlere en iyi malzemelerle en iyi fırsatı sunuyoruz. Prefabrik evler depreme ve yağmura dayanıklıdır. Trabzon’da yağmurlu bir hava hakim olduğundan kullanımı kolay ve avantajlıdır. Tek katlı prefabrik ev modellerini daha çok az sayıda olan kalabalık olmayan aileler tercih etmektedir.

Bunun yanı sıra isteyenler için  çift katlı prefabrik ev Evkon firmamızın uzmanlık alanıdır. Ev örnekleri ve bilgileri firmamızdan öğrenmeniz mümkündür. Evleri incelemek size güvenli alışveriş için yarar sağlayacaktır. Aklınızda bir model yoksa örneklerle bir eve sahip olmanız mümkün.

Trabzon Prefabrik Ev Hakkında Bilgiler

Evkon prefabrike ev seçeneklerine bakarak dilediğiniz özellikteki evleri seçmeniz mümkündür.

Aklınızda soru kalmaması adına inceleme yapmak sizin için daha iyi olacaktır. Firmamızda birçok ev örnekleri bulunmaktadır.  Ayrıca dubleks prefabrik ev modellerimiz de en son teknoloji kullanılarak kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Kaliteli ve dayanıklı evler için rahatlıkla firmamızı seçebilirsiniz.

Evkon prefabrik olarak sizlere en iyi kalite ve malzemelerle mükemmel evler sunmaktayız. Bizi tercih etmek isterseniz ve prefabrik ev fiyatları 2023 için öğrenmek isterseniz her zaman iletişime hazırız. Aşağıdaki bilgilerden erişim sağlayabilirsiniz.

Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze / Kocaeli

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın