Prefabrik ev modelleri her geçen gün daha da farklı tasarımlarla öne çıkar. Prefabrik ev alacaklar için önerilen, sağlam yapılar olmaları ve uzun süre kullanım avantajı sunmasıdır. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılı içerisinde en yüksek olanlar, metrekaresi büyük olan yapılardır. İçinde yaşayacak olan kişilerin sayısı da prefabrik konutların büyüklüğünü etkiler.

Prefabrik ev fiyatları 2023 yılı için de belirlenmeye başlamıştır. Bu yapıların betonarme yapılara nazaran çok daha uygun fiyatlı olması, geniş kesimlerce tercih edilme nedenlerinin başında gelir. Tek katlı prefabrik ev alacaklar için de firmamızda çok fazla seçenek mevcuttur. Daha çok yazlık konutlarda ve çekirdek ailenin kullanımına uygun olarak tercih edildiği gözlenir.

Büyük Aileler İçin Önerilen Prefabrik Konutlar

Çift katlı prefabrik ev modelleri en çok kalabalık aileler için öne çıkan konutlardır. Metrekareleri ve odaların tasarımı değişmekle birlikte, iç dizaynları da isteğe bağlı şekilde yapılabilir. Dubleks prefabrik ev modelleri de çatı katlarını sevenler için şık alternatifler sunar. Evkon firması olarak farklı tasarımlarda prefabrik konutlarımız mevcuttur. Deprem konutları olarak inşa edilerek, tanınmış olan prefabrik konutlar her türlü doğal afete de dayanıklı olan yapılardır.

Bu yapıların kolay ve hızlı kurulumu ve belediyelerden rahatlıkla ruhsat alabilmesi tercih edilme nedenleri arasındadır. Prefabrik yapıları farklı iklim ve yer şekillerine sahip bölgelere uygun olan niteliklerde seçmek gerekir. Çok yağış alan yerler için yağmur ve kar suyunu üzerinde tutmayacak dik çatılar tercih edilir. Evkon firması olarak bölgelere uygun prefabrik yapılar için doğru bilgilendirme hizmeti sunarız.

Dayanıklı Konutlar

Evkon prefabrik, dayanıklı yapıları ile sağlamlığı test edilmiş prefabrik üretici firmalarındandır. Yaygın hizmet ağımız bulunur. Evkon prefabrike olarak, evlerin montajını da yerinde ve en kısa süre içerisinde yaparız. Evlerimiz gerek internetten gerekse de satış ofislerimizde rahatlıkla incelenebilir. Firmamızla iletişime geçmek isteyenler için telefonumuz: 0262 751 51 47, İnternet adresimiz: info@evkonprefabrik.com Adresimiz ise: Balçık Mahallesi, Organize Cad.& Ömür Sokak, 34/A 41480 Gebze/Kocaeli olup; zengin prefabrik modellerimiz için ziyaret edilmesi önerilir.

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın