Prefabrik ev modelleri uzun süre kullanıma uygun olacak şekilde tasarımlarını yapıyoruz. Öncelikli olarak prefabrik evlerin bakım ve onarımı için gerekli olan tüm malzemelerin temin edilmesi sağlanır. Boyutu ve genişliğine göre tasarımı yapılan prefabrik evlerde sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir.

Evkon prefabrike kalite standartlarına uygun bir şekilde inşa edilmektedir. Daha iyi sonuçlar elde edebilmek için çeşitli inceleme ve kontroller yapılır. Prefabrik konutlar için güvenli ve dayanıklı bir altyapı oluşturulur.

Tekirdağ Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 Özellikleri

Prefabrik ev fiyatları 2022 yapısal özelliklerine uygun olarak tasarımları yapılır. Dayanıklı ve sağlam yapı malzemelerinin kullanılması alınan sonuçlar için son derece önemlidir. Dubleks prefabrik ev şartları düzenlenerek sağlam yapı malzemeleri kullanılarak inşa edilmektedir.

Evkon firması olarak kaliteli ve sağlam yapılar inşa ediyoruz. Prefabrik evlerin yapı kriterlerini denetleyerek uzun süreli kullanılmasını sağlıyoruz.

Prefabrik Ev fiyatları 2023 Ne Kadardır?

Evkon prefabrik evleri içinde tek ve çift katlı seçenekler bulunmaktadır. Kişiler ihtiyaçlarına göre olanı tercih edebilirler. Prefabrik evde yaşayacak kişi sayısına göre boyutları belirlenmiş olarak üretim yapmaktayız.. Öncelikli olarak kalite standartlarına uyarlanması sağlanır. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında güncellenip müşterilere sunulacaktır.

Tekirdağ Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 Avantajları

Tek katlı prefabrik ev depreme dayanıklı olan yapısı ile ön plana çıkan yapılardır. Daha çok inşa edilme aşamasında ön plana çıkarılan tüm özellikleri kontrol edilir. Yapı özellikleri bakımından sağlam ve kaliteli malzemeler kullanılması için incelemeler yapılmaktadır.

Evkon olarak çeşitli prefabrik ev inşa ederek uzun süreli kullanıma açıyoruz. Özellikle prefabrik yapıları içinde yer alan tüm malzemelerin sağlam olmasına özen gösteriyoruz.

Çift katlı prefabrik ev tasarımı yapılan prefabrikler içinde en çok tercih edilenler arasında bulunur. Daha iyi sonuçlar elde edebilmek için kalite kontrol çalışmaları yapıyoruz. Tek veya çift katlı yapılar içinde yer alan prefabrikler için çeşitli malzemeler kullanılmaktadır. Tüm prefabrik ev seçenekleri için bizlere ulaşabilirsiniz; Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın