Sivas Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Sivas prefabrik ev modelleri kalitesi ile sahip olabileceğiniz konforlu yaşam alanı uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Güncel teknoloji ile tasarlanan prefabrik evlerimiz, çeşitli özellikleri ile fiyatı değişir. Kullanışlı ve pratik tasarımıyla dikkat çeken Sivas prefabrik evleri çok daha kaliteli ve daha güvenilirdir. Evkon firmamız en saygın firmalarından biri olarak en yüksek kaliteyi prefabrik ev fiyatları 2022 uygun fiyata sunarak lüks bir yaşam alanına sahip olmanızı kolaylaştırıyoruz. İç Anadolu bölgesinde yer alan ve karasal iklim koşullarında rahatça yaşamanızı sağlayan bir şehir olan Sivas prefabrik ev modellerimiz, izolasyon sayesinde her mevsim konforlu bir yaşam ortamını garanti ediyoruz. Pratiklik ve kısa süren inşaatı, Sivas prefabrik evlerin tercih edilmesinin bir başka nedenidir.

Sivas Prefabrik Ev Seçimi

İç Anadolu’nun soğuk kışları ve sıcak yaz aylarında kendinizi evinizde hissettiren yeni nesil Sivas prefabrik modelleri, kullanışlı ve şık yapıları ile dikkat çekiyor. Yılların verdiği tecrübe ile başarılı çözümler üreten Evkon prefabrik firmamız, lüks bir yaşam alanı sağlayarak her zaman en yüksek kalite ve uygun fiyatla üretim sağlıyoruz. Tek katlı prefabrik ev ve çift katlı prefabrik ev  siparişinizin ardından kısa sürede güvenli bir şekilde nakliye ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Hızlı ve başarılı çözümlerle hayatınızı kolaylaştırıyoruz. Evkon prefabrik ev fiyatı ile şık ve modern bir yaşam alanı gerçekleştirebilir, doğayla uyum içinde sakin bir hayat yaşayabilirsiniz. Prefabrik evlerin standart ölçü ve özelliklerine ek olarak kişiye özel tasarımlar uygulayarak Sivas dubleks prefabrik ve tek katlı prefabrik evler ile benzersiz bir deneyimi sunuyoruz. Bu sayede Evkon prefabrike ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılama fırsatı bulacaksınız.

Sivas Prefabrik Ev Yapımı

Sivas başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde taşımacılık hizmeti veren firmamız ülke genelinde faaliyet göstermektedir. Dubleks prefabrik ev yapısını sorunsuz bir şekilde sevk edilebilen evinizi kısa sürede montajını yapıyoruz. Böylece zaman kaybetmeden konforlu yaşam alanınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Üstelik prefabriki eviniz istediğiniz zaman başka bir alana çok basit bir şekilde taşıyabiliriz. Taşınma sırasında evinizin bazı bölümlerini de değiştirebilirsiniz. Sivas prefabrik ev yapımı ile ilgili projeye bir an önce başlamanız faydalı olacaktır. Prefabrik ev fiyatları 2023 ile ilgili bilgi için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın