Evler kişilerin güvenilir bir şekilde yaşamalarını sağlar. Ev kategorileri arasında prefabrik ev modelleri vardır. Bu alanda ise firmalar prefabrik ev üretimi ve aynı zamanda satışları yaparlar. Prefabrik ev arayışı yapanlar prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda da araştırma yapmak zorundadır. Bununla birlikte prefabrik ev fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak şeklinde araştırmalarda yapılır.

Evkon prefabrik ev firmamızdan istediğiniz modelde olan prefabrik evlerden satın alabilir rahat ve konforlu bir hayat elde edebilirsiniz. Şırnak bölge genelinde kurmuş olduğumuz firmamızda kaliteli güçlü ve sağlam yapıya sahip olan prefabrik ev üretimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz.

Şırnak Bölgesinde Sağlam Yapıya Sahip Prefabrik Ev Modelleri

Prefabrik özelliğe sahip olan evler aynı zamanda sağlam bir yapıya da her zaman sahiptir. Firmalar prefabrik ev üretimlerinde tek katlı prefabrik ev üretimi ve aynı zamanda satışları da yaparlar. Bununla birlikte çift katlı prefabrik ev üretimi ve satışı da yapan çok sayıda firma vardır. Evkon prefabrike ev isimli firmamızda dubleks prefabrik ev üretimi ve aynı zamanda satışları da yapıyoruz.  Firmamızla iletişime geçerek istediğiniz model ya da katsayısına sahip olan evlerden satın alarak yaşamlarınızı iyi bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Şırnak bölge genelinde sağlam yapıda olan prefabrik ev üretimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz.

Şırnak’ta Prefabrik Ev Arayanlar

Yaşam alanları arasında yer alan evler kişilerin güvenli ortamlarda hayatlarını devam ettirmelerinde sağlar. Ev seçenekleri arasında ise prefabrik tasarımda olan evler ilk sırada yer alır. Firmalar ise bu alanda prefabrik ev üretimi ve satışları yaparlar. Evkon Prefabrik konusunda firmamızdan merak ettiğiniz bütün bilgileri öğrenebilirsiniz. Evkon prefabrik ev konusunda firmamızı güven içerisinde tercih edebilir evlerden satın alabilirsiniz. Bizlere ulaşmak istiyorsanız Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli telefon e-posta ve iletişim adreslerimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Firmamızda her zaman kaliteli ve sağlam yapıda olan prefabrik ev üretimlerine yer veriyoruz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın