Siirt’te prefabrik ev yapmak isteyenler Evkon prefabrik ev firmasından gönül rahatlığıyla ev yaptırabilir. Hayalinizdeki eve kavuşmanız hiçte zor değildir. Kısa bir sürede ve oldukça ekonomik ev sahibi olabilirsiniz. Prefabrik evler ile ilgili bazı tereddütler yaşayanlar vardır. Genellikle prefabrik evlerin küçük ve dayanıksız olduğu düşünülüyor. Fakat gayet dayanıklı ve istediğiniz büyüklükte evkon prefabrike   yaptırmak mümkündür. Diğer yapılardan hiçbir farkı olmayan prefabrik evlerin kullanım süreleri 60 yıla kadardır. Birçok modelde istediğiniz planda ve konforda modern prefabrik evler yapılmaktadır. Ayrıca Evkon prefabrik evleri oldukça kısa bir sürede tamamlanıp anahtar teslimi yapılmaktadır.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Prefabrik ev modelleri arasında birçok çeşit bulunmaktadır. Her çeşit modern şık ve konforlu prefabrik ev modelleri yaptırmak mümkündür. İstediğiniz arsada tarlada, bahçenizde, yaylada prefabrik ev yaptırmak mümkün. Genellikle en çok tercih edilen prefabrik evler arasında dubleks prefabrik ev modelleri bulunmaktadır.

Dubleks evler alt katta geniş salonu mutfağı ve WC bulunmaktadır. Girişte de geniş bir veranda bulunuyor. Üst katta ise banyo WC ve yatak odaları bulunuyor. Ve ayrıca büyük balkonlarda yapılıyor. Yine en çok tercih edilen prefabrik evler arasında tek katlı prefabrik ev modelleri de oldukça kullanışlı ve çok tercih ediliyor. İstediğiniz büyüklükte ve istediğiniz kat sayısına göre yapılan prefabrik evler arasında çift katlı prefabrik ev modelleri de oldukça kullanışlı ve modern bir görünüme sahiptir. Prefabrik evlerde Sevdiklerinizle hoş ve güzel vakitler geçirmeniz mümkündür.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev fiyatları evin metre karesi ve evin kat sayısına bağlı olarak fiyatlar değişiyor.  Prefabrik ev fiyatları 2023 son haliyle güncellenmiştir. Evkon prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman her bütçeye uygun evler yapılmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sizleri hayalinizdeki eve kavuşturuyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında bütçenizi zorlamadan sizleri ev sahibi yapacaktır. Sizlerde prefabrik ev yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın