Şanlıurfa Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Prefabrik ev modelleri gün geçtikçe çok daha konforlu hale geliyor. İnsanların ihtiyaçları doğrultusunda en iyi prefabrik evleri üretmeye ve sizlere sunmaya özen gösteriyor ve işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Müşterinin isteğine göre tek katlı prefabrik ev çalışmalarımız en çok tercih edilen prefabrik evlerdedir. Yine metre karesi, iç dizaynı müşterinin istekleri doğrultusunda hazırlamaya özen gösteriyoruz. Yine son zamanlar da çok fazla tercih edilen diğer bir prefabrik ev modeli ise dubleks prefabrik ev  modelleridir. Özellikle kalabalık olan aileler dubleks evleri tercih ediyor.

Evkon Prefabrik Evler 

Evkon prefabrik sizlerin isteklerini göz önünde bulundurarak en güzel evleri sizler için hazırlayıp sizin beğeninize sunuyor. Uzun süre dayanıklı olan evkon prefabrik evler de herhangi bir sorun yaşamadan uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. En kaliteli malzemeler kullanılarak sizlerin memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefleyen firmamız her zaman daha iyisiniz yapmak için uğraşmakta ve sizlere en iyisini sunmaktadır. Çift katlı prefabrik ev ya da tek katlı istediğiniz her şekilde evlerinizi yapmakta ev sizlere teslim etmekteyiz.

Prefabrik Ev Fiyatları 

Prefabrik ev fiyatları 2022 döneminde yaşanan enflasyon dolayısı ile eskiye göre artış yaşanmıştır. Ürünlere gelen zamanlar dolayısıyla bu da evlere yansıtılmıştır. Durum böyle olunca prefabrik ev fiyatlarında da artışlar meydana gelmiştir. Fakat oluşan zamların devam edeceği düşünülür ise prefabrik ev fiyatları 2023 de daha da artacaktır. Bu neden ile herhangi bir prefabrik ev ihtiyacınız var ise bir sene içerisinde firmamız ile iletişime geçerek kısa süre içerisinde yaptırmanızı tavsiye ederiz. 

Aksi halde ürünlere zam geldikçe biz de bu zamanları evlere de yansıtmak zorunda kalıyoruz. Bu neden ile ihtiyacınız doğrultusunda prefabrik evleri en kısa zaman da yaptırmalısınız. Evkon prefabrike olarak sizlere en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışmakta ve isteklerinize en uygun olan evleri üretmeye devam etmekteyiz. Bizlere ulaşarak sizlerde gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın