Karadeniz bölgesinin göz alıcı şehri Samsun’da en kaliteli prefabrik ev inşaat hizmetlerini Evkon firması olarak sizlere sunuyoruz. Prefabrik ev modelleri  yapımı büyük uzmanlık gerektiren bir durumdur. Kullanılan malzemelerden, uygun yapım sistemine, en son teknik ekipmanlarla üretilmiş parçalara, montajın yapılacağı zeminin doğru hazırlanmasına kadar birçok hassas nokta bulunmaktadır. Bu noktaların hiçbiri atlanabilecek kadar basit değildir. S

Samsun prefabrik evlere yönelik tecrübemiz ve en iyi fiyat garantimizle sizi hayalinizdeki eve götürüyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2022  evlerinde en önemli şey hizmet kalitesi ve herkesin istediği en iyi fiyat garantisidir. Bu yüzden Evkon firması olarak titizlikle çalışıyoruz. Samsun prefabrik ev sahibi olmak için bu fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Prefabrik evler aynı zamanda hazır ev olarak da bilinir. Bu prefabrik evlerin parçaları fabrikada önceden hazırlanmaktadır.

Samsun Prefabrik Ev Seçimi

Evkon firmamız, özel üretim teknolojisi ile en iyi malzemeleri kullanarak son teknoloji ekipmanlarla Tek katlı prefabrik ev  parçaları üretmektedir. Prefabrik evler depreme dayanıklı olmasının en önemli nedeni, kullanılan malzemelerin diğer bina malzemelerine göre esnek olmasıdır. Bu esnek malzemelerin kullanımı ve inşaat için çok gerekli olan çimento ve çeliğin kombinasyonu büyük bir profesyonellik gerektirir. Esnek malzemeler eklemek ve inşaat temelleri ile güçlendirmek Evkon firmamızın uzmanlık alanıdır. Bu uzmanlık alanları ile inşa ettiğimiz referans ev örnekleri ile ilgili bilgileri sitemizde inceleyebilirsiniz. Çift katlı prefabrik ev için referans olduğumuz evlerimizi incelemek sizin için yarar sağlayacaktır.

Samsun Prefabrik Ev Yapımı

Evkon Prefabrike ev referanslarımızı görürseniz yeni prefabrik ev yapımında size fikir vermesini sağlar. Dubleks Prefabrik Ev  yapımlarımızı incelemeniz firmamız hakkında daha fazla bilgi edinmenize yardımcı olacaktır. Samsun prefabrik ev hakkında mevsim şartlarından dolayı kafanızda soru işareti bırakabilir. Bildiğiniz gibi Samsun’da tüm Karadeniz bölgesi gibi yağışlı bir yerdir.  İyi çatılara sahip prefabrik evler, yoğun yağış alan bölgelerde dahi sorunsuz kullanılabilir.

Firmamız faaliyet gösterdiği son teknolojik fabrikada, çatı  makasların vidalı olmasıyla herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Evkon Prefabrik olarak bizi tercih ederek, size kaliteli ev sunmak için her zaman hazırız. Prefabrik Ev Fiyatları 2023 için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın