Evkon prefabrik şirketi Sakarya şehrinde her bütçeye uygun, kaliteli,  hava şartlarına dayanıklı Prefabrik Ev Modelleri üretmektedir. Fabrikada parçalarını üreterek kurulacağı bölgeye götürüp montajını yapıyoruz. Esnek ve sağlam malzemesiyle her iklim şartlarına dayanıklı yapılar üretmekteyiz. İşinde uzman çalışanlarımız ve profesyonel ekipmanlarımızla müşterilerimize hizmet veriyoruz. Son dönemlerde oldukça ilgi gören hazır evlere farklı bir estetik ve boyut kazandırdık. Evkon prefabrike ürettiği hazır evlerle her bütçeye ve zevke yönelik konforlu  tasarımlar sunar. Sağlam yapısıyla ve hızlı kurulabilen bu evlerle sizlere uzun yıllar yaşanabilecek bir ortam sağlar. Sıcağa ve soğuğa dayanıklı malzemeler kullanarak prefabrik evler yapılır.

Prefabrik Evlerle Hayat Daha Güzel 

Parçaları fabrikalarda üretilen ve montajı hızlı bir şekilde yapılan prefabrik evlerin kullanımı her geçen gün daha da çok artıyor. İnşaatlarla uğraşmamak ve zaman kaybetmemek için sizde bu evleri tercih edebilirsiniz. Müşterilerimize doğayla iç içe bir yaşam tarzı sunuyoruz. Evkon prefabrik şirketi son teknoloji kullanarak kullanışlı ferah modern yapılar sunar. Yenilikçi ve farklı bakış açısıyla özel tasarımlar yapılarak müşterilere sunulur. Kişinin kendi isteği ve zevkine yönelik evlerde  yapılmaktadır.

Prefabrik ev fiyatları  2022 yılında birçok kişiye farklı seçenekler ve tasarımlar sunduk. Her iklim şartlarında prefabrik evler kurarak sınırsız hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da hayalini gerçekleştirmek isteyenler için hizmet vermekteyiz. Güler yüzlü ve müşteri odaklı çalışmak her zaman en önemli özelliklerimizden bir tanesidir.

Prefabrik Ev Çeşitleri 

Ev yapımı için gerekli olan bütün malzemeleri son teknolojik makinalarla fabrikada üretmekteyiz ve istenilen bölgeye kurulumunu yapmaktayız. Yaptığımız tek katlı prefabrik ev ile müşterilerimize en üst seviyede konforu yaşatmaktayız. Geniş içyapısı ve modern dizaynı ile çift katlı prefabrik ev modellerini siz müşterilerimize en iyi şekilde sunmaktayız.

Daha geniş, ferah ve modern  yapılar isteyenler için dubleks prefabrik ev seçeneğini  siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Her ev ve modellerimiz için kaliteli sağlam malzemeler kullanılır. Hızlı kurulum ve pratik çözümler ürertilir. Rahat bir kullanımı vardır. Bizi tercih eden müşterilerimize huzurlu ve doğayla iç içe bir yaşama alanı veririz.

Prefabrik Ev Hizmeti 

Sakarya şehrinde Evkon prefabrik sektöründe en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Güvenli yapılar üreterek pratik bir şekilde çalışıyoruz. Fabrikamızda ustalarımızla beraber profesyonel farklı bakış açımızla prefabrik ev üretimini yapıyoruz. Evkon firması olarak prefabrik ev modellerinde çok iddialıyız. Yaptığımız kaliteli işin arkasındayız. Sizde hayallerinizi gerçekleştirmek ve güvenilir bir hizmet almak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. En kısa zamanda size dönüş yaparak, ürettiğimiz prefabrik ev modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bir şekilde bilgi verilir. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın