Rize’de prefabrik ev yaptırmak isteyenler hiç tereddüt etmeden hayallerindeki eve kısa bir süre içerisinde ve gayet ekonomik bir şekilde ev sahibi belediyeye olabilirler. Prefabrik evler hem oldukça dayanıklı hem de ekonomiktir. Ayrıca yaklaşık bir hafta on gün içinde anahtar teslimi yapılmaktadır. İnsanlar prefabrik evler hakkında fazla bir bilgiye sahip değiller.

Genellikle prefabrik ev denildiğinde akla dayanıksız küçük evler gelmektedir. Fakat prefabrike ev modelleri istediğiniz büyüklükte istediğiniz planda yapılmaktadır. Hem oldukça modern ve gösterişli evler hem de diğer yapılan evlerden daha ekonomik uğraştırmadan istediğiniz yerde Evkon prefabrik ev yaptırmak mümkün olacaktır. Şimdi prefabrik ev modelleri ve prefabrik ev fiyatları ne kadar açıklayalım.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir?

Evkon Prefabrik ev modelleri birçok seçenek vardır. Yazlık ev olarak tarlanızda köyünüzde veya yaylada yazın doğada serin vakit geçirmek için prefabrik ev yaptırmak hem ekonomik hem de avantajlı olacaktır. İstediğiniz metre karede istediğiniz planda prefabrik evler yaptırabilirsiniz. Prefabrik ev modelleri çeşitlerinde iki katlı tek katlı veya dubleks şeklinde yaptırmak mümkün. Sizlerin planladığı şekilde veya firmamızın hazırladığı planlı evler yaptırabilirsiniz. Ayrıca hazır yapılmış planlamada istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. İstediğinizi ekleyip çıkartmak mümkün.

Tek katlı prefabrik ev modelinde genellikle girişte geniş bir veranda yapılır. Evin içi de sizin isteğinize bağlı olarak 1+1 2+1 3+1 nasıl isterseniz o şekilde inşa edilir. Çift katlı prefabrik ev modellerimde ise yine sizin istediğiniz büyüklükte ve istediğiniz planda yapılır. Üst katta veya alt katta dilediğiniz şekilde balkonlar da ilave edilir. Dubleks prefabrik ev modelleri en çok tercih edilen evlerdendir. Özellikle yazlık ev olarak çok tercih edilir. Şok modern ve konforlu bir şekilde yapılan bu dubleks evlerde sevdiklerinizle güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev modelleri her bütçeye uygun evler bulunuyorPrefabrik ev yaptırmaya karar verdiğiniz zaman Evkon Prefabrik ev firmamızla görülebilir ve yaptırmak istediğiniz evin sizlere ne kadara mal olacağını öğrenebilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılına göre bir fiyat aralığı belirlenir ve her bütçeye uygun evler bulunuyor. Sizlere prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın