Neden Prefabrik Ev Almalıyım?

Prefabrik evler çevre koşulları dikkate alınarak üretilen, metrekare oranları değişebilen, istenilen her türlü yerleşim alanına uyarlanabilen, fabrika sistemlerini gerektiren yapılardır. Prefabrik evler günümüzde betonarme evlerde olduğu gibi ses ve ısı izolasyonunun sağlamlığı, yangın ve deprem gibi olası risklere karşı dayanıklılığı bakımından uluslararası standart ölçülerde hazırlanmaktadır. Prefabrik evlerde müşterinin arzu ettiği malzeme çeşitleri de kullanılabilmektedir. Bağ evi, yayla evi, yazlık ev, kışlık ev, motel ve tatil köyleri konaklama yerleri açısından farklı amaçlarla üretilmekte olan prefabrik yapılar, firmamız ideal ev tarafından en iyi şekilde ve en önemlisi çevreye zarar vermeden kısa sürede üretilebilmektedir. Prefabrik evlerin saymış olduğum özellikleri dışında müşterisine sağladığı avantajları da bulunmakta olup, bu avantajlar nedeniyle neden prefabrik ev almalıyım? Seklinde sorulan sorulara cevap vermek doğru olacaktır.

Neden prefabrik ev almalıyım? Seklinde sorulan sorulara öncelikle prefabrik evlerin avantajlarını belirtmek yerinde olacaktır. Prefabrik evlerin sayısız avantajı bulunmakta olup, müşterilerimize bugüne kadar herhangi bir sıkıntı çıkartmamış olması ve kullanışlılığı nedeniyle tercih edilmektedir.

Neden prefabrik ev almalıyım? Prefabrik evlerin planlanması standart planlarla yapılmış olduğundan ötürü zamandan tasarruf sağlamaktadır. Fabrika üretimi sonucu elde edilen modüler parçalar demonte olarak üretilmesi nedeniyle kısa sürede montaj işlemleri tamamlanabilmektedir. Prefabrik evler hazır olarak üretilmesinden ötürü ekstra kişilere ihtiyacı ortadan kaldırmakta olup, müteahhit, usta, tesisatçı, boyacı gibi ihtiyaçları bulunmamasından ötürü ekonomiktir. Ayrıca prefabrik evin yapım aşamasına geçilmeden önce sadece başvuru sürecinde bile, istenilen evin maliyetinin ne kadara mal olacağı hakkında bilgiler edinilebilmekte olduğundan, müşteriyi maddi anlamda sıkıntı yaratmamaktadır.

Neden prefabrik ev almalıyım? Şeklinde sorulmuş olan sorulara emniyet ve güvenlik önlemleri nedeniyle denilmelidir. Prefabrik evler deprem gibi olası afet durumlarında modüler yapısı nedeniyle güvenliğin en yüksek düzeyde olduğu yapılardır.

Prefabrik evlerin alınma nedeni olarak ayrıca evlerin arsalar üzerinde taşınabilir özellikte olması gösterilebilmekte olup, bir diğer neden olarak prefabrik ev içerisinde yapısal değişimlerin yapılabilmesidir. Prefabrik evlerin alınma nedenlerinden biri de ısı ve ses yalıtımının sağlanmasıdır.

 1. İnşaat süresi, hem kısadır hem de iklim ve mevsime bağlı değildir.
 2. Tüm maliyetler sözleşme anında belirlenerek sabitlenir.
 3. Güçlü ısı yalıtımı sayesinde enerji tasarrufu sağlar.
 4. Kurulduktan sonra sökülüp dilediğiniz yere taşınır.
 5. Subasman (Zemin Betonu) dışında betona ihtiyaç duymaz. Her iklim koşulunda, güvenle kullanılır.
 6. Daha az ve kontrol edilebilir sevkiyatlar nedeniyle nakliye giderleri düşüktür.
 7. Binanın kısa sürede teslimi (10-45 gün) satış ve kira getirisi olarak avantaj sağlar.
 8. Pratik hazır yapılarda toplam bina ağırlığının daha az olması nedeniyle temel maliyeti azdır.
 9. Bakım ihtiyacı yok denilecek kadar az olmakla birlikte, yenileme ve değişiklik ihtiyaçlarına sınırsız çözümler sunabilmesi, tüm tadilat ve yenilemelerin düşük maliyetli ve kolay oluşu bina değerini ömür boyu yüksek tutar.
 10. Modüler sisteminde üretilir. Neredeyse tüm imalatlar, projede belirlenen miktarda ve mekanik montajla uygulanabilir olduğundan malzemenin fire ve zayiatı yok denecek kadar az olur.
 11. Tüm projelerin yalıtım özellikleri, bölgesel ve iklimsel verilere göre tasarlandığından binaya yapılan ilk harcama kısa sürede kendini amorti edebilir.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın