Prefabrik  ev modelleri içinde en çok tercih edilen tek veya çift katlı yapılardır. Prefabrik konutların uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmasına özen gösteriyoruz. Kaliteli malzeme ile inşa edilen tüm prefabrikler için oldukça önemli detaylar vardır.

Evkon prefabrike olarak evlerin uzun süreli kullanıma uygun olarak planlarını oluşturuyoruz. Kaliteli ve sağlam malzemelerin kullanılması oldukça önemli bir yere sahiptir. Tasarımı yapılan prefabrikler için incelemeler yapılır. Prefabrik ev fiyatları 2022 için belirlenmiş listede farklı seçenekler mevcuttur. Elde edilen sonuçlar incelenerek karar verilir. Güvenliği ile ön plana çıkan tüm prefabrik evler için birtakım yenilikler yapılır.

Tek katlı prefabrik ev sağlam ve dayanıklı yapısına göre incelenerek seçilir. Firma olarak prefabrik evlerin dayanıklı malzemelerden üretilmesine özen gösteriyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2023 seçenekleri içinde bulunana güvenli ve sağlam yapıların incelenmesini sağlıyoruz. Prefabriklerde kullanılan malzemeler içinde en çok seçilenler arasında tercih yapılır. Sağlam ve dayanıklı prefabrikler için uygun standartları oluşturuyoruz.

Osmaniye Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 ve Özellikleri

Çift katlı prefabrik ev yapı olarak evde yaşayan kişi sayısına göre değişiklik gösterir. Seçilen evlerin dayanıklı ve uzun süreli olması için son derece önemli tedbirler alınır. Kullanıma açılan tüm prefabrikler için farklı seçenekler vardır

Dubleks prefabrik ev inceleme alanında bulunan tüm yapılar içinde bulunur. Seçilen prefabrik evlerin başarılı olması için gerekli görülen düzenlemeler yapılır. Evkon olarak dayanıklı ve uzun süreli kullanıma uygun prefabrikler için tasarımlar yapıyoruz.

Osmaniye Prefabrik Ev Modelleri ve Seçenekleri

Evkon prefabrik için tasarlanmış prefabrikler için söz konusu olan malzemeler bir bütün halinde kullanılır. Yapılan çalışmaların başarılı olması için geliştirilmiş tüm yenilikler incelenerek karar verilir.

Evkon firması olarak prefabrik yapıların güvenli ve sağlam olarak yapılması için yenilenmiş sistemleri takip ediyoruz. Sahaya yansıtılan tüm yenilikler için projelerin incelenmesini sağlıyoruz. Bu sayede yeni ve özgün yapısı ile ön plana çıkan prefabrikleri inceliyoruz.

Sizler de prefabrikler için aşağıdaki bilgilerden erişim sağlayabilirsiniz: Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın