Prefabrik ev modelleri yakın zamanlarda en çok tercih edilen yapılardır. Bu yapıların tercih edilmesinin çok fazla nedeni bulunur. İlk faktör, uygun maliyetli oluşu ve kısa zamanda inşa edilebilmesidir. Prefabrik ev fiyatları 2022 içerinde bazı faktörlere bağlı olarak değişim gösterir. Evlerin tek katlı ya da çift katlı olması, değişen tasarımları, dizayn farklılıkları, metrekare çeşitliliği evlerin fiyatlarını etkiler.

Prefabrik ev fiyatları 2023 kataloglarımda da şimdiden belirlenmiştir. Diğer yapılara nazaran daha uygun koşullarda fiyatlandırılması her bütçeye uygun ev seçeneğinin olmasını sağlar. Tek katlı prefabrik ev tasarımları arasında büyüklükler de değişir. Ev fiyatlarının değişkenlik gösterdiği prefabrik yapı sektöründe herkese uygun koşullarda bir ev tasarımı mutlaka yer alır. Evkon Firması, zengin model içerikleri ile her zaman tercih gören firmalardandır.

Değişen Büyüklüklerde Prefabrik Yapılar

Çift katlı prefabrik ev tasarımları, değişen metrekarelerde yer alır. Kalabalık ailelerin tercihi çift katlı olan geniş metrekareli evlerdir. Bu evlerin veranda, çatı ve balkon tasarımları da biçim olarak birbirinden farklılaşır. Dubleks prefabrik ev tasarımları da birbirinden farklıklar gösterir. Sevimli çatı katları ile dubleks prefabrikler son derece şık ve ilgi gören yapılardır.

Evkon Firması, prefabrik konutlarda önerilen son derece sağlam yapılara sahiptir. Firmamız, ülkenin dört bir yanına sevkiyat yapan ve evlerin montajını da üstlenen kuruluşlardır. Evkon Prefabrik kalite standartlarına uygun şekilde üretim yapan işletmelerdendir. Bu yapıların depreme dayanıklı olması ve sağlam olmaları her zaman tercih sebepleridir. Ruhsat almaları da son derece kısa sürede olacaktır.

Kaliteli Yapı Teknolojileri

Evkon Prefabrike, kaliteli yapıları ile tercih edilen yapı zenginliğine sahiptir. Firmamızın ürünlerini yerinde görmek isteyenler için adresimiz şu şekildedir: Balçık Mahallesi, Organize Cad.& Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli Telefon numaramız: 0262 751 51 47 E Posta adresimiz: info@evkonprefabrik.com olarak ziyaret edilebilir. Rahat olan yapılarımız, konfor sunan tasarımlardır. İç tasarımları isteğe bağlı olarak da değiştirilebilir. Sağlıklı yapılar olmaları, uzun ömürlü olmaları her geçen gün talebi de arttırmaktadır. Konforlu yapılar için firmamızın tercih edilmesi önerilir.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın