Niğde’de prefabrik ev yaptırmak isteyenler istediği planda ve istediğiniz büyüklükte evler yaptırmanız mümkün. Birçok kişi prefabrik evlerin küçük kullanışsız veya dayanıksız olduğunu düşünüyor. Prefabrik evler hakkında insanlar bilgiye sahip değiller. Fakat prefabrik ev modelleri uzun süreli kullanıma müsait ve oldukça şık modern evler yapılıyor. Kısa bir sürede evinizi tamamlayıp bir hafta veya on gün içinde anahtar teslimi yapılmaktadır. Yaklaşık 50 veya 60 yıl dayanacak sağlamlığa sahiptir. Bu da normal inşa edilen bir evle aynı süreye tekabül ediyor. Evkon prefabrik ev her türlü büyüklükte ve istediğiniz planda evler yapabilmektedir.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir? 

Prefabrik ev modelleri birçok çeşide sahiptir. Bahçenizde tarlanızda istediğiniz her yerde prefabrik ev yaptırıp konforlu bir şekilde sevdiklerinizle yaşamanız mümkün. Genellikle yazlık ev veya yaylada ev yaptırmak isteyenler için kolay ve ekonomik bir avantajdır. Tek katlı prefabrik ev yaptırmak isteyenler için firmamıza ait her ayrıntısı düşünülmüş prefabrik ev planlarımız mevcut. Fakat planda eklemek istedikleriniz veya çıkarmak istediğiniz şeyler olabilir.

Bunun için sadece evi yaptırmak istediğiniz firmayla konuşmanız yeterli olacaktır. Çift katlı prefabrik ev yine en çok tercih edilen ev modellerindendir. Üst katta yapılan büyük balkon altta geniş veranda ile adeta villa tarzı evler yapılmaktadır. Tercih edilen ve oldukça beğenilen modeller arasında dubleks prefabrik ev modelleri de çokça tercih ediliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar? 

Prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman Evkon prefabrike ev modellerinde her bütçeye uygun evler bulunuyor. Kaliteli sağlam ve modern evlerde konforlu bir hayat sürdürmek Evkon ile oldukça ekonomik. Prefabrik ev fiyatları hakkında net bir bilgi vermek doğru olmaz. Çünkü yaptırmak istediğiniz evin kat sayısına ve evin büyüklüğüne göre fiyatlar değişiyor.

Prefabrik ev fiyatları 2022 oldukça uygun olup hayalinizdeki eve vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz. Yine yıllara göre prefabrik ev fiyatları 2023 değişiklikler olmaktadır. Eğer sizlerde prefabrik ev yapmak istiyorsanız aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli.

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın