Muğla Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, uzun vadeli ve dayanıklı olarak üretimini sağlıyoruz. Kaliteli malzeme üretiminden faydalanarak çalışmalar yapıyoruz. Üretilen malzemelerin uygun standartlar dahilinde kullanılmasını gerçekleştiriyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2022 kapsamında incelemeler yaparak firmamızdan destek alabilirsiniz. Yapılacak olan prefabrikler için çeşitli seçenekler incelenir ve karar verilir. Yapısal olarak kaliteli ve iç dizayna uygun olan tüm malzemeleri gözden geçiriyoruz.

Muğla Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Dubleks prefabrik ev malzemelerin özenle seçilmesi sağlanarak bir bütün halinde kullanılmasını sağlıyoruz. Bu sayede sağlıklı ve uzun süreli olacak şekilde üretimleri desteklemiş oluyoruz. Kısa sürede prefabrik ev üretimini sağlayan Evkon firması olarak kaliteli ve uzun süreli kullanıma uygun prefabrikleri üretiyoruz. Evkon prefabrike evlerin kalite kontrollerini gerçekleştirip uzun vadeli kullanımlara uygun malzemeler kullanıyoruz.

Muğla Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 Seçenekleri

Prefabrik ev fiyatları 2023 seçenekleri kapsamında daha çok prefabrik ev üretimi için imkânlar dahilinde çalışmalar sürdürüyoruz. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen tüm malzemeleri zaman aralığına uygun olarak inceliyoruz.

Tek katlı prefabrik ev öncelikli olmak üzere prefabrik yapıların içi ve dış malzeme standartlarını inceleyerek karar veriyoruz. Üretimi yapılacak olan prefabrik evlerin genişliği ve boyutu seçeneklere uygun hale getiriyoruz.

Muğla Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 Özellikleri

Evkon prefabrik evlerin kaliteli ve uzun süreli olarak sonuç verecek hale getirilmesi için çeşitli çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bütün halinde incelenen tüm prefabrik evlerin boyutu ve özelliklere uygun hale getirilmesine özen gösteriyoruz. Bu sayede daha çok prefabrik üretimini destekleyerek sonuçlanmasını sağlıyoruz.

Çift katlı prefabrik ev standartlarının geliştirilmesi için iç ve dış yapısal özelliklerini uygun hale getiriyoruz. Prefabrik evlerin kısa sürede yapımının gerçekleşmesi için çok çeşitli çalışma alanları oluşturuyoruz. Evkon firması olarak prefabriklerin kısa sürede yapılması  ve uzun vadeli olarak kullanımları için çeşitli imkânları sunuyoruz. Prefabrik ev modelleri için firmamızdan destek alabilir ve iletişim kurabilirsiniz.

Aşağıdaki bilgilerden erişim sağlayabilirsiniz.

 • Telefon: 0 262 751 51 47
 • E-posta: info@evkonprefabrik.com
 • Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın