Malatya Prefabrik Ev Modelleri Ve Fiyatları 2022, İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayan, daha kaliteli ve konforlu bir yaşam sunan prefabrik ev modelleri üretiyoruz. Evkon firmamız en kalitelisini en uygun prefabrik ev fiyatları 2022 sunarak hayatınızı nasıl kolaylaştıracağımızı farkındayız. Malatya’nın kaliteli ve güvenilir prefabrik ev çeşitlerinde birini satın alarak hayatınızı güven içerisinde geçirebilirsiniz. Doğu Anadolu’nun yukarı Fırat havzasında yer alan Malatya oldukça popüler bir şehirdir. Çift katlı prefabrik ev modeli şehrin kırsal kesimlerinde eşsiz manzara ve doğanın huzurlu yaşamının tadını çıkarmak için ideal bir seçenektir. Isı yalıtımı ve ses yalıtımı her türlü ortam ve iklim koşulunda kullanım kolaylığı sağlıyoruz. Bu sayede ısınma ve soğutma sisteminde enerji tasarrufu yapabilir ve dört mevsim evin içinde konforlu vakit geçirebilirsiniz.

Malatya Prefabrik Ev Seçimi

Evkon prefabrik evlerin dayanıklı yeni nesil yapı, sadece pratik bir yapı değil, aynı zamanda size uygun fiyata bir fırsattır. Kendinize ait bir arsanız varsa bizimle iletişime geçerek size en ideal koşulları sağlayacak yapının hazır modellerine bakmanızı sağlarız. Böylece dilediğiniz ürünü saniyeler içinde sipariş edebilir, hayallerinizdeki lüks, modern yaşam alanına en uygun eve sahip olabilirsiniz. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip Evkon firmamız tek katlı prefabrik ev yapılarımız  her geçen gün daha fazla kullanıcının gözdesi haline gelmiş bulunmaktadır. Uygun fiyata alabileceğiniz kaliteli evler için Evkon firması olarak her zaman hizmetinizde oluruz.

Malatya Prefabrik Ev Yapımı

Eşsiz doğasıyla dikkat çeken Malatya’da her geçen gün daha fazla insan betonarme yapı yerine yeni nesil prefabrik evleri tercih ediyor. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Evkon prefabrik ev modellerimiz, pratik ve kullanışlı yapısı sayesinde oldukça cezbedicidir. Aynı zamanda uygun fiyata dubleks prefabrik ev  büyük avantajlar sunan bu modern yapılar, Evkon Prefabrike aracılığıyla çok daha kaliteli ve güvenilir evler elde etme imkânı sunuyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2023 için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın