Konya’da prefabrik ev yapmak isteyenler hiç tereddüt etmeden istediği sağlamlık ve istediği büyüklükte prefabrik ev yaptırabilir. Uzun ömürlü ve normal evlere göre daha ekonomik olarak yapılan prefabrik evler büyük bir kolaylık sağlıyor. Birçok prefabrik ev modelleri vardır. İki katlı, tek katlı ve dubleks olarak istenilen planda inşa edilmektedir. Evkon prefabrik ev fiyatları da oldukça uygundur. Genelde insanlar prefabrik evlerle ilgili pek bir bilgiye sahip değiller. Prefabrik ev demek sizin istediğiniz şekilde ve büyüklükte inşa edilen duvarları çatısı pencere ve kapısı hazır bir şekilde kurulacak olan alana getirilerek montajı yapılmaktadır. Evkon prefabrik evler oldukça hızlı bir şekilde inşa edilen ev ortalama 1 veya 10 gün içerisinde teslim edilir.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir? 

İsteğe bağlı olarak inşa edilen prefabrik ev modelleri oldukça fazladır. Müşterilere birçok model sunmaktadır. Evkon prefabrik ev firması müşterilere kendileri tarafından tasarlanmış konforlu ve şık prefabrik evler inşa etmektir. Müşterinin isteğine bağlı olarak da evin planında eklemeler veya çıkarmalar yapılır. İster tek katlı prefabrik ev yapıp sevdiklerinizle sıcak bir yuvada zaman geçirebilirsiniz. İsterseniz de villa tarzı dubleks prefabrik ev yaptırıp oldukça şık ve konforlu bir eve sahip olabilirsiniz.

Yine isterseniz iki katlı prefabrik ev yaptırıp alt katta geniş verandasıyla üst katta büyük bir balkonla şık konforlu ve modern bir eve sahip olabilirsiniz. Peki, bu şık konforlu prefabrik evlerin fiyatları ne kadardır

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar? 

Prefabrik evler her bütçeye uygun  modelleri bulunmaktadır. Yaptırmak istediğiniz evin kat sayısı ve büyüklüğü evin fiyatını değiştirmektedir. Evkon prefabrike ev çeşitleri kaliteli sağlam ve uygun fiyatlıdır. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında müşterin istedikleri evlere bağlı olarak fiyatların değiştiğini ve net bir fiyat söylemek mümkün değildir.

Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da değişkenlik gösterecektir. Yaptırmak istediğiniz evin fiyatını öğrenmek ve prefabrik ev yapmak istediğinizde aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın