Prefabrik ev modelleri kaliteli malzemeler kullanılarak dayanıklı ve sağlam olacak şekilde tasarımı yapılır. Prefabrik konutların boyutu evde yaşayacak kişi sayısına göre değişiklik gösterir. Sağlam ve dayanıklı yapılar için gerekli olan tüm şartlar gözden geçirilerek üretim yapılmaktadır.

Prefabrik ev fiyatları 2022 kapsamında farklı seçenekler incelerek inşa edilir. Prefabrik konutların kalite standartları kapsamında incelenmesi sağlanır. Evkon olarak prefabrik yapıların güvenlik kontrollerini yaparak inşa edilmesini sağlıyoruz.

Kocaeli Prefabrik Ev Modellerinde Kaliteli Üretim

Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında yeniden güncellenecektir.  Prefabrik evlerin üretimi şartları geliştirilerek uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarımları yapılır. Prefabrik konutların iç ve dış donanımları tasarlanarak düzenlemeler yapılır. Ev planları alanına dahil edilen tek ve çift katlı özellikler değişiklik gösterir.

Evkon prefabrike kaliteli malzemeler kullanılarak inşa edilir. Güvenli bir yaşam alanı oluşturabilmek için gerekli görülen önlemler alınır. Prefabrik ev planları inşa edilerek tek  veya çift katlı olarak inşa edilir. Prefabrik standartları içinde inşa edilen ev modelleri alana dahil edilir. Prefabrik yapıların inşa aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşılmaması için önlemler alıyoruz. Bu sayede daha detaylı araştırma yaparak geliştirilmiş yöntemleri kullanıyoruz.

Kocaeli Prefabrik Evde Güven Veren Firma

Tek katlı prefabrik ev  evde yaşayacak kişi sayısına göre tercih edilir. Evlerin boyutu ve genişliği için ön plana çıkarılan nitelikler değişiklik gösterir. Evkon firması olarak prefabrik evlerin yaşam standartlarını arttırarak inşa edilmesini sağlıyoruz.

Çift katlı prefabrik ev kalite kontrolleri incelenerek yapım aşamasında uygulanır. Prefabrik evler güvenli yaşam alanları için son derece önemli bir yere sahiptir.

Dubleks prefabrik ev sağlam ve dayanıklı malzemeler kullanılarak inşa edilmesini sağlıyoruz. Öncelikli olarak iç ve dış yapısında kullanılacak malzemelerin bir bütün halinde incelemesini yapıyoruz.

Evkon prefabrik konutları için geçerli olan tüm standartları inceleyerek inşa aşamasında uyguluyoruz. Prefabrik evlerin uzun süre dayanıklı olarak kullanılması için gerekli olan koşulları sağlıyoruz. Aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz;

Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın