Günümüz yaşam koşullarında hızla doğaya ve günlük hayata uyum sağlayan evler oldukça dikkat çekici hale gelmiştir. Günlük yaşam alanlarının daha pratik çözümlerle herkese ulaşması daha çözümsel imkânlar sunmuştur. Kolay ve pratik kurulumlarla ev inşa etmenin en garantili yolu, prefabrik evlerle kısa zamanda tanışmaktır. Tüm doğal çevreye uyum sağlayan, sağlıklı prefabrik yapılarla yeni bir hayata güvenle başlanabilir. Prefabrik evlerin kurulum ve montajı tamamen kolay şekilde gerçekleşir. Prefabrik evlerde var olan tüm malzemeler, pratik kullanım sunarak bireysel yarar sağlar.

Prefabrik Evlerle Pratik Yaşam                           

Kolay imkân tanıyan prefabrik evler, prefabrik ev modelleri ile herkese uygun şekilde kurulumu yapılmaktadır. Prefabrik evler istenilen büyülük ve oda sayısı miktarınca isteğe göre düzenlenebilir. Prefabrik evlerin fiyatlandırılması da bu doğrultuda değişiklik göstermektedir. Prefabrik Ev Fiyatları 2022 her yıla göre değişen fiyatlara sahiptir.

Prefabrik ev fiyatları 2023 yılına göre güncellenmiş yeni fiyatlandırmayla her bütçeye göre uygun şekilde sunulmuştur. Prefabrik yapıların, her zevke uyum sağlayan çeşitli seçenekleri bulunmaktadır. Her konuma uyum sağlayan, güvenli ve sağlıklı yapılar sunan prefabrik yapılar hayatı kolaylaştıran pratik yapılardır.

Prefabrik Yapılarda Seçenekler                         

Her zevke ve her kullanıma uygun prefabrik yapılar bulmak Evkon prefabrik yapıyla gayet kolaydır. Birbirinden farklı model ve yapılarıyla prefabrik yapılar herkese hitap etmektedir. Tek katlı prefabrik ev olduğu gibi tercihler arasında çift katlı prefabrik ev seçeneğini de bulunmaktadır.

Ayrıca prefabrik evler çeşitli kullanım alanına göre, dubleks prefabrik ev olarak da inşa edinmektedir. Tüm prefabrik yapılar Evkon prefabrik yapı kalitesiyle sağlam bir şekilde kurulumu yapılmaktadır.

Evkon prefabrik ev kalitesiyle uzun yıllar istediğiniz yerde yaşama özgürlüğüne kavuşacaksınız. Firmamızın tüm süreçlerde sunduğu pratik hizmet anlayışı süreçlerin hızla ilerlemesini sağlayacaktır. Alanında uzman kadronun sunduğu canlı hizmet ile prefabrik yapıda, güvenilir bir deneyim firmamız tarafından sağlanmaktadır. Evkon prefabrike kalitesiyle tanışmak için firmamıza ulaşabilir ve yeni prefabrik yapınızla tanışabilirsiniz. Prefabrik yapılara ulaşmak için iletişim bilgilerimiz şu şekildedir; Telefon: 0 262 751 51 47 E-posta, info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık mahallesi, Organize cad. & Ömür Sokak 34/A 41480 Gebze/ Kocaeli. Firmamıza iletişim bilgilerimizi kullanarak her zaman, ulaşabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın