Prefabrik ev modelleri, tasarım zenginliği açısından son yıllarda en çok tercih edilen yapı gruplarındandır. Prefabrik evlerin tercih edilmesinin bir başka sebebi de son derece kısa sürede inşa edilmeleri ve uygun maliyetli olmalarıdır. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında satışa sunulan en pahalı yapıları bile betonarme inşaat sektöründen daha uygun fiyatlara sahiptir.

Prefabrik konutların farklı büyüklüklerde olması fiyatları etkileyen ana kriterdir. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da fazla artış göstermeyeceği yine diğer yapı teknolojilerinden daha avantajlı olacağı tahmin edilir. Prefabrik evlerin en önemli amacı doğal afetlere karşı içinde yaşayanlara can güvenliği sağlamasıdır. Bu sebeple tüm dünyada deprem riskinin en yüksek olduğu yerlerde bu yapılar tercih edilir.

En Çok Tercih Edilen Prefabrik Konutlar

Tek katlı prefabrik ev, çekirdek ailelerin en çok tercih ettiği yapılardır. Bu yapıların yazlık evlerde de yaygınlıkla kullanıldığı görülür. Yapımı kolay olan prefabrik evler, belediyelerden de kolaylıkla ruhsat alırlar. Çift katlı prefabrik ev almak isteyenler için çok farklı tasarımları görmek söz konusudur. Evkon firması birbirinden değişik zengin yapı modellerine sahiptir.

Evlerin iç tasarımı isteğe göre de şekillenebilir. Dubleks prefabrik ev modellerinde sevimli çatı katları göze çarpan tipik özelliklerdir. Firmamızda her zevke uygun bir prefabrik yapı modeli bulunur. Evkon firması olarak, satış ve kurulum hizmeti ile en çok tercih edilen firmaların başında geliriz.

Hızlı Kurulum Hizmeti

Evkon prefabrik en hızlı kurulum hizmetini sunar. Yapılarımızın sağlamlığı uluslararası kalite ölçülerine göre test edilmiştir. Uygun fiyatlı ve uzun ömürlü prefabrik yapılarımız mevcuttur. Düzenli şekilde bakımlarla kullanım süresini daha da uzatmak söz konusudur.

Prefabrik yapıların inşa edileceği bölgenin iklim ve coğrafi koşulları da model seçiminde önemli unsurlardır. Evkon Prefabrike uygun model konusunda hizmet alanlara yardımcı da olacaktır. İrtibat numaramız: 0262 751 51 47, E posta: info@evkonprefabrik.com, Adresimiz: Balçık Mahallesi, Organize Cad. &Ömür Sokak, 34/A 41480 Gebze/Kocaeli. Prefabrik modellerimiz için internet sitemizin ziyaret edilmesi önerilir. Kaliteli ve sağlam yapılar için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın