Yaşam alanları arasında yer alan evler kişilerin huzurlu bir şekilde yaşamalarına da olanak ta tanır. Ev seçenekleri arasında prefabrik ev modelleri her zaman tercih edilir. Firmalar ise bu alanda üretim ve satışlar yapar. Kırıkkale Evkon isimli firmamızda prefabrik ev üretimi ve aynı zamanda satışları yapıyoruz.

Firmamızda kaliteli ve sağlam yapıda olan prefabrik ev üretimlerine yer veriyoruz. Bizlerle iletişime geçerek prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda detay bilgileri edinebilirsiniz. Aynı zamanda firmamızdan prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da detay bilgileri öğrenebilirsiniz. Prefabrik ev konusunda kaliteli evlerden satın almak istediğinizde Kırıkkale merkezli firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Ev Modellerinde Kaliteli Seçenekler

Prefabrik ev modellerinde kaliteli seçenekler her zaman alıcılar için sunulur. Kırıkkale merkezli Evkon prefabrik ev firmamızda tek katlı prefabrik ev üretimi ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Bununla birlikte ise çift katlı prefabrik ev konusunda da firmamızdan kaliteli hizmet alabilirsiniz. Kırıkkale bölge genelinde kurmuş olduğumuz firmamızda çift katlı prefabrik ev üretimi ve satışları da yapıyoruz.

Sizler de prefabrik ev konusunda kaliteli seçeneklerden faydalanmak istiyorsanız. Bizlerle iletişime geçebilirsiniz üretimini ve satışını yaptığımız bütün prefabrik evlerimiz depreme sele suya ve bütün doğa olaylarına karşı her zaman sağlam ve dayanıklı bir yapıya da sahiptir. Firmamıza bu konuda her zaman güvenebilirsiniz.

Kırıkkale Şehrinde Prefabrik Ev Arayanlar

Prefabrik özelliğe sahip olan evler bağımsız bir şekilde yaşamak isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Firmalar ise bu alanda prefabrik ev üretimleri ve satışları yaparlar. Evkon Prefabrik evler konusunda firmamızdan en iyi hizmeti alabilir kendinize uygun olan evlerden temin edebilirsiniz. Evkon prefabrike seçenekleri hakkında bilgi edinmek için firmamızla bağlantıya geçebilirsiniz. Bizlere ulaşmak için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli telefon e-posta ve iletişim adreslerimiz üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz prefabrik evlerde rahat huzur güvenilir ve konforlu bir şekilde yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın