Kilis’te prefabrik ev yaptırmak isteyenler için evkon prefabrik ev modelleri ve fiyatları oldukça uygundur. Hem kullanışlı hem de ekonomik aynı zamanda şık ve modern yapılardır prefabrik ev yaptırmak isteyenler genellikle bazı tereddütler yaşamaktadır. Bunun nedeni de Evkon prefabrike  ile ilgi fazla bir bilgiye sahip olmadığı içindir.

Çünkü genelde prefabrik evlerin küçük ve dayanıksız olduğu düşünülmektedir. Fakat prefabrik evler oldukça sağlam süresi genellikle 50- 60 yıla tekabül etmektedir. Prefabrik ev yaptırmak isteyenler kısa bir süre içerisinde aşağı yukarı bir hafta veya 10 gün içerisinde anahtar teslimi  yapılabilmektedir. Hem ekonomik hem de kısa sürede hayalinizdeki eve kavuşmanız mümkündür. Bunun için Evkon firmasıyla iletişime geçmeniz yeterlidir.

Prefabrik Ev Modelleri Özellikleri

Ev modelleri bulunmaktadır istediğiniz büyüklükte ve istediğiniz planda prefabrik ev yaptırmak mümkün. İster tarlanızdan isterseniz bahçenizde isterseniz de yaylada istediğiniz yerde bu prefabrik evleri yapmak oldukça kolay ve ekonomik genellikle yazık ev olarak yapılan prefabrik evler kendiniz için her zaman kullanacağınız ev olarak da yapılabilir. En çok tercih edilen prefabrik ev modelleri arasında dubleks evlerdir. Evkon firmasını tercih ederek dilediğiniz modeli yaptırabilirsiniz.

Prefabrik evler arasında en güzel şık ve modern şekilde yapılan dubleks prefabrik ev modelleri girişte geniş veranda üst katta bir çok oda ve balkondan oluşuyor. Yine en çok kullanılan tek katlı prefabrik ev modelleri de gayet güzel ve kullanışlıdır. İsteyenler çift katlı prefabrik ev modeli de yaptırabilir. Dediğimiz gibi istediğiniz modelde ve büyüklükte evler kısa bir sürede inşa ediliyor.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Prefabrik ev fiyatları yaptırmak istediğiniz evin büyüklüğüne göre değişiyor. Prefabrik ev fiyatları 2022 her bütçeye uygun evler yapılmaktadır. Evin kat sayısı ve metre karesine göre belirlenen fiyatlar yıllara göre değişmektedir. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da değişkenlik gösterebilir.

Müşterilerin memnuniyetini ön planda tutularak bütçeleri zorlamadan kaliteli malzeme ile ekonomik ev yaptırıyoruz. Sizlerde evkon prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman belirttiğimiz iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın