Kayseri’de prefabrik ev yaptırmak isteyenler Evkon prefabrik ev ile güvenilir sağlam ve uygun fiyata ev yaptırabilirler. Hayalinizdeki eve veya hayalinizde bir yazlık, bahçeli doğanın ortasında villa gibi bir eve oldukça düşük maliyetli bir eve sahip olmanız mümkün. Prefabrik evler hakkında birçok kişi fazla bir bilgiye sahip değil. Genelde prefabrik evler hakkında insanlar bu tür evlerin dayanıksız ve istedikleri boyutta olmadığını düşünüyor. Fakat bir araştırma yaparak prefabrik ev modelleri nasıl ne büyüklükte istedikleri plana uygun şekilde yapılıp yapılmadığını araştırmaları gerekiyor. Böylesine uygun ve kısa zamanda evinizin hazır bir şekilde elinize geçmesi ve konforlu bir eve sahip olmak Evkon prefabrike ev ile büyük bir avantajdır.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir? 

Her türlü prefabrik ev modelleri istediğiniz planda ve büyüklükte yaptırmanız mümkün. Eğer tek katlı prefabrik ev yaptırmak istiyorsanız istediğiniz oda sayısı ve istediğiniz büyüklükte ev yaptırmanız mümkün. Tek katlı evlerde genelde girişte büyük bir veranda yapılır fakat balkon isterseniz balkon da yaptırmak mümkündür.

Çift katlı prefabrik ev modelleri de bulunur. İster hazır planlı prefabrik evlerimiz de mevcut isterseniz istediğiniz değişikliği yaptırabilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz evin konumuna uygun olarak şekillendirme de yapılır. Eğer kare bir alanda evinizi yapacaksanız kare dikdörtgen uzunlamasına bir alan ise yine evin planı o alana uygun bir şekilde hazırlanır. Evkon prefabrike ev modellerinde birçok seçenek var demiştik, yine bu modellerden bir de dubleks prefabrik ev modelleri sıkça tercih edilen bir modeldir. Dubleks ev yaptırıp sevdiklerinizle konforlu şık bir evde mutlu anlar geçirebilirsiniz.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar? 

Genellikle yaptıracağınız evin metre karesi ve evin kat sayısına bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Prefabrik ev fiyatları 2022 de ne kadar sorusuna net bir cevap vermek mümkün değildir. Evin planını ve büyüklüğünü öğrenmeden net bir fiyat söylemek mümkün değil.

Evkon prefabrik ev olarak her bütçeye uygun evlerimiz mevcuttur. Prefabrik ev fiyatları 2023 yıllara göre de fiyatlarda değişiklikler olur. Prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın