Evler insanların rahat ve konforlu bir şekilde yaşamalarına olanak tanır. Kendi arasında seçeneklere ayrılan evler kişilerin güvenilir bir ortamda yaşamalarında sağlar. Ev modelleri arasında prefabrik ev modelleri en çok tercih edilen seçenekleri de oluşturur. Bu alanda ise firmalar üretim ve satışlar yapar.

Kişiler ise prefabrik ev araştırması yaparken aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2022 araştırması içerisinde de girerler. Bununla birlikte ise prefabrik ev fiyatları 2023 senesinde ne kadar olacak konusunda da araştırmalar yapılır. Evkon prefabrik ev isimli firmamızdan prefabrik ev fiyatları ve özellikleri hakkında bütün detay bilgileri edinebilirsiniz. Kars bölge genelinde prefabrik ev üretimi ve satışları yapıyoruz.

Prefabrik Ev Modelleri Özellikleri ve Fiyatlar

Prefabrik modelde olan evler rahat ve kolay bir kullanımı da beraberinde getirir. Ev seçenekleri arasında ise tek katlı prefabrik ev modelleri yer alır. Aynı zamanda bu kapsamda çift katlı prefabrik ev seçenekleri de yer alır. Kişisel tercihlere göre seçimler yapılır. Bununla birlikte dubleks prefabrik ev modelleri de kişiler tarafından tercih edilen ev seçeneklerindendir.

Evkon prefabrik ev isimli firmamızda bütün katsayılarına sahip olan prefabrik ev üretimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Kars bölge genelinde Prefabrik ev satın almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Üretimini yapmış olduğumuz prefabrik evler kaliteli sağlam ve güçlü bir yapıya da her zaman sahiptir. Bizlere bu konuda güvenebilirsiniz.

Kolay ve Rahat Kullanım Sunan Prefabrik Ev Seçenekleri

İnsanlar kendilerine bir ev edinerek ve huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürürler. Ev seçenekleri ve modelleri arasında ise prefabrik ev ilk sırada yer alır. Bu tür evler kolay ve rahat bir kullanım sunar. Kars bölge genelinde kurmuş olduğumuz firmamızda deprem sel su ve bütün doğa olaylarına karşı tedbir içeren prefabrik ev üretimi ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Firmamıza ulaşmak için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli bu yöntemleri deneyebilir kaliteli hizmet alabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın