Zamanınızdan almadan, size ekonomik olarak zorlamadan ev sahibi olma arzusundaysanız üretimi yaptığımız prefabrik ev modelleri sizler için iyi bir tercihtir. Fabrikalarda tek katlı prefabrik ev kısa sürede üretilmektedir. Bu yeni nesil konut tipi diğer ev tiplerine göre daha küçük olmakla beraber daha düşük fiyatta satış yapılabilmektedir.  Bu da ev sahibi olmak isteyenler için daha çok cazip gelmektedir.  Evkon prefabrik yeni nesil ev tipini sizler için her mevsime uygun ve her şartta kullanılabilen bir yapıda üretmektedir. Sıcak ve ılıman bir iklime sahip olan, kış aylarında ise çokça yağış alan ilimiz Karaman için üretimimiz aralıksız devam etmektedir.

Olumsuz Hava Koşullarına Karşı Prefabrikler Dayanıklı mıdır?

Prefabrik ev fiyatları 2022 ve prefabrik ev fiyatları 2023 yılında sizler için en uygun şekilde belirlenmiştir. Firma adı Evkon olarak doğa dostu yapılar ile sizleri ev sahibi yapmak bize mutluluk verecektir. Evkon prefabrike güvenli ve konforlu bir şekilde yapılar size sunarak rahatça monte edilmesini de sağlar. Arzu ettiğiniz alan ve zamanda ister tek katlı prefabrik ev ister çift katlı prefabrik ev ya da dubleks prefabrik ev modellerine sahip olabilirsiniz . Firma adı Evkon olan firmamız Karaman ilimizin iklim koşullarına uygun şekilde hizmetinizdedir . Yapısında çinko kullanılır. Her parçası yüksek kalite ile yapılır.

Prefabrik Ev Modelleri Neden Tercih Ediliyor?

Gelecek yıllarda prefabrik ev modelleri kullanılan tek yapı olacağı tahmin edilmektedir. Yazlık ev ya da dağ evi olarak da kullanılmaktadır. Her mevsime uygun olduğu için rahatça sahip olabilirsiniz. Eğer Karaman da bir araziye sahipseniz ve değerlendirmek isterseniz bu evlerden birine sahip olarak iyi bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İlimiz dubleks prefabrik ev yapılarını en çok tercih eden iller arasında yer almaktadır.  Evkon firma olarak hem dar alanlara uygun hem de geniş alanlara uygun prefabrik ev modellerimiz sizleri beklemektedir.

Firmamız hakkında aşağıdaki bilgilerden erişim sağlayabilirsiniz Telefon: 0 262 751 51 47 E-POSTA info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın