Prefabrik ev için Evkon firmamız, parçaları ve malzemeleri fabrikalarda hazırlar ve  montaj edileceği yere bu parçalar götürerek, o bölge de  parçaların aletlerle birleştirilerek  Prefabrik Ev Modelleri  ortaya çıkar ve kullanıma hazır hale getirir.

Duvar, kapı, pencere diğer elemanlarıyla beraber fabrikada üretimi yapılan ve konutun yapılacağı beton zemine monte ederek  kurulan evlere Prefabrik Ev denir. Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022 ye bakacak olursak istenilen ev modeline ve metrekaresine göre değişmektedir. Evin odaları genişliği dekorasyona ve büyüklüğüne ve istenilen  kriterlere göre değişir. Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2023 yine bu yılda da kişinin istediği ev şekline ve yapılacak olan yerin konumuna göre değişir.

Prefabrik Ev Çeşitleri 

Çok katlı binaların ve şehrin gürültüsünden stresinden uzaklaşmak isteyenler için, bu yapı tam olarak isteklerinizi karşılar. Düz bir zemin üzerine beton döküldükten sonra üzerine montajı yapılan Tek Katlı Prefabrik Ev  küçük ve minimal bir yaşam sürdürmek isteyenler için tasarlanmaktadır. Çok katlı binaların aksine tek kat olmasıyla daha sakin doğayla iç içe bir yaşam tarzı sunar. İstediğiniz büyüklükte ve şekilde yapılıp kurulur.

Konforlu ve daha geniş iç alanına sahip olan Çift Katlı Prefabrik Ev en çok tercih edilen modelimizdir. Geniş bir yaşam alanına uygun maliyetle kısa sürede sahip olunabilir. Zemin ve iki katlı olarak tasarlanan bu evler ferah geniş bir yaşam alanı sunar. Hızlı ve pratik bir şekilde montaj edilmesi de  özelliklerinden bir tanesidir. Her türlü iklim koşullarına dayanıklı sağlam malzemeli ve şık görünümüyle Dubleks Prefabrik Ev yurt için de ve yurt dışında yoğun bir şekilde tercih ediliyor.

Kullanışlı olmasının yanında insanların yaşam standartlarını iyileştirmek ve konforlu geniş bir şekilde yaşamlarını sürdürebilmeleri için tasarlanmaktadır. Evkon Prefabrik olarak kullanılan sağlam malzemelerle uzun yıllar bu evlerin kullanımı sağlanır. Güvenilir ve kaliteli yaptığımız evlerle Evkon prefabrike olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız.  Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın