İzmir Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Prefabrik ev modelleri içerisinde herkesin beğenisine uygun olan bir model mutlaka yer alır. Prefabrik ev modelleri çok fazla sebepten ötürü tercih edilir. Bunların başında gelen ilk sebep ise, depreme dayanıklı olmalarıdır. En az elli sene hiç hasar almadan kullanım avantajı sunan bu yapılar, bakımları yapılmak kaydıyla çok daha uzun süreler kullanılır. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında çok farklı fiyat seçeneklerinde yer alır. Tek katlı, çift katlı, dubleks olmaları, fiyatları belirleyen temel faktörlerdir. Prefabrik ev fiyatları 2023 için de şimdiden belirlenmeye başlamıştır. Uygun fiyatlı olması kadar, uzun süre bozulmadan kullanım avantajı sunması nedeniyle Evkon firmasının tercih edilmesi önerilir.

Uzun Süre Güvenli Kullanım

 • Evkon Prefabrike uzun seneler, bozulmadan kullanım avantajı sunan modellere sahiptir. Sektörde dayanıklı üretim ve montajı ile en çok tercih edilen firmaların başında yer alırız. Evkon firması olarak, kaliteli malzemelere sahip olan uluslararası kalite standartlarına sahip olan yaşam alanlarını dizayn ederiz.
 • Tek katlı prefabrik ev modelleri çekirdek aileler için önerilen uygun bütçeli yapılardır. Yaşam alanlarını en az metrekare ile en kullanışlı hale getiren tasarımların satış hizmetini sunmaktayız. Evkon Prefabrik model zenginliği ile sektörde ayrı bir yere ve öneme sahiptir. Çok yağış alan bölgeler için önerilen, dik yapılı çatılardır.
 • Dubleks prefabrik ev modelleri arasında yağış alan bölgeler için özel modellerimiz mevcuttur. Ev tasarımlarımız son derece kullanışlı ve şık yaşam alanlarıdır. Konforlu olan bu yapılar kolaylıkla belediyelerden ruhsat alacak türdedir. Çift katlı prefabrik ev modellerimiz için de çok fazla seçenek yer alır.

Kurumsal Firma Tercihi

Prefabrik ev satış ve satış sonrası sorunsuz kurulum hizmeti için işletmemizden destek alınması önerilir. Firmamıza ait iletişim numarası: 0262 751 51 47 dir. İnternet adresimiz: info@evkonprefabrik.com Adresimiz: Balçık Mahallesi, Organize Cad.& Ömür Sokak, 34/A 41480 Gebze/Kocaeli’dir. Uzun süre dayanan, kaliteli  prefabrik modellerimiz için firmamızla iletişime geçilmesi tavsiye edilir. Her büyüklükte ve kaliteli prefabrik yapıların yerinde kurulum ve nakliye hizmeti firmamız tarafından yapılır.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın