İstanbul Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, İstanbul gibi şehirde betonarme ev fiyatları oldukça yüksektir. İnsanlar yıllarca para biriktirmeye çalışır, ancak bu evleri hemen satın alamazlar.  Evkon İstanbul prefabrik ev modelleri bütçe dostu olarak sizlere sunarak, bu sayede size konfor alanı sağlıyoruz.  Ayrıca diğer yapıların yapımının tamamlanması aylar hatta yıllar sürebilmektedir ancak İstanbul prefabrik modelinin yapımı her parçası fabrika ortamında ürettiğimiz için çok kısa sürede tamamlıyoruz. Üretilen parçalar şantiye sahasına taşınır ve montajını yapmaya başlarız. Isı yalıtımı açısından oldukça beğenilmektedir, bu nedenle prefabrik ev fiyatları 2022 uygun fiyatlığıyla yılın her saatinde evinizde rahat bir şekilde vakit geçirebilirsiniz.

İstanbul Prefabrik Ev Seçimi

 • Avrupa ve Anadolu yakasında yaygın olan tek katlı prefabrik ev ve çift katlı prefabrik ev  yapıları özellikle Şile, Beylikdüzü, Beykoz ve Tuzla gibi ilçelerde oldukça rağbet görmektedir. Evkon prefabrike evlerimizin dayanaklığı ve her türlü hava koşulunda aktif olarak kullanılır, dayanıklılıkları sayesinde en uygun fiyata konaklama yerinizin ihtiyaçlarını kusursuz bir şekilde karşılıyoruz.
 • Avrupa ve Asya’yı birbirine bağlayan ve konumu itibariyle oldukça önemli bir şehirdir. Aynı zamanda şehirde ev fiyatları oldukça yüksek ve eşsiz doğası ve derin tarihi nedeniyle dikkat çekiyor. Bu nedenle Evkon firmamız sayesinde dubleks prefabrik ev sahibi olabilirsiniz. Güncel teknoloji ile tasarladığımız prefabrik evler çok ekonomik ve çok kullanışlıdır.

İstanbul Prefabrik Ev Yapımı

Taşıma ve kurulum sürecinde ekibimiz hızlı ve pratik bir şekilde hareket ederek ve bir an önce yeni evinizde yaşamaya başlayabilmeniz için gerekli tüm adımları gerçekleştiriyoruz. Arsanıza kurmanız gereken modelleri her zaman kontrol edebilirsiniz. Evkon prefabrik firmamızla dilediğiniz lüks yaşam alanına İstanbul’da en uygun prefabrik ev fiyatlarıyla sahip olabilirsiniz. Yıllarca çalışıp para biriktirseniz bile İstanbul’da betonarme ev almak çok zordur. Bu yüzden, pratikliği ve deprem güvenliği ile son derece cazip olan firmamızın prefabrik ev çeşitleri uygun fiyatlarda  herkesi ev sahibi yapıyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2023 için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın