Isparta Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Yaşam alanları arasında yer alan evler insanların güvenilir bir şekilde hayatlarının devam ettirmelerini sağlar. Ev seçenekleri arasında prefabrik ev modelleri ilk sırada yer alır. Kişiler prefabrik ev araştırması yaparken aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2022 araması da yaparlar. Bununla birlikte ise prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da insanlar araştırma içerisine girerler. Bu kapsamda ise firmalar fiyat ve satışlar üzerine bilgi verirler. Prefabrik ev üretimi ve satışları alanında kurmuş olduğumuz firmamızdan dilediğiniz evlerden satın alarak yaşamlarınızı en iyi şekilde sürdürebilirsiniz. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz prefabrik evlerimiz her zaman sağlam ve dayanıklı bir yapıya da sahiptir.

Isparta Bölge Genelinde Prefabrik Ev Üretimleri

Isparta merkezli Evkon prefabrik ev firmamızda sağlam ve dayanıklı yapıya sahip olan prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz. Bununla birlikte firmamızda tek katlı prefabrik ev üretimlerine de yer veriyoruz. Aynı zamanda firmamızdan çift katlı prefabrik ev konusunda da hizmet alabilirsiniz. Isparta bölge genelinde yer alan firmamızda dubleks prefabrik ev üretimleri ve satışları da yapıyoruz. Sizler de Isparta bölge genelinde Prefabrik ev satın almayı düşünüyorsanız firmamızdan bu alanda kaliteli ve sağlam yapıda olan evlerden satın alarak yaşamlarınızı da en güvenilir şekilde sürdürebilirsiniz. Bizlerle iletişime geçerek prefabrik ev modelleri ve fiyatlarına dair bilgi edinebilirsiniz.

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatlar

Ev tercihleri kişilerin isteklerini bağlı olan bir durumu da yansıtır. En çok tercih edilen ev seçenekleri arasında ise Evkon  prefabrik modelleri yer alır. Bu tarz evler bağımsız yaşamak isteyen kişiler tarafından tercih edilir. Evkon prefabrik ev isimli firmamızdan kaliteli Prefabrik ev satın alabilirsiniz. Evkon prefabrike konusunda firmamızın üretimini yaptığı evlere her zaman güvenebilirsiniz. Üretimini ve satışını yapmış olduğumuz evlerimiz depreme sele suya ve diğer doğa olaylarına karşı dayanıklı bir yapıya sahipti.  Bizlere Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli üzerinden de erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın