Doğu Anadolu bölgesinin göz alıcı şehri Iğdır da en kaliteli prefabrik ev inşaat hizmetlerini Evkon firması olarak sizlere sunuyoruz. Prefabrik ev modelleri yapımı büyük bir uzmanlık gerektiren durumdur. Kullanılan malzeme, uygun yapım sistemi, en kaliteli teknik ekipmanlarla üretilmiş parçalara, montajın yapılacağı zeminin doğru hazırlanmasına kadar çok hassas nokta vardır. Bunların hiçbiri atlanabilecek kadar basit değildir.

Iğdır prefabrik evlere yönelik tecrübemiz, kalitemiz, güvenirliğimiz ve en iyi fiyat garantimizle sizi hayalinizdeki eve götürüyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2022 evlerde en önemli şey olan hizmet kalitesi ve herkesin istediği en iyi fiyat garantisidir. Bu yüzden Evkon firması olarak titizlikle çalışıyoruz. Iğdır’da prefabrik ev sahibi olmak için bu fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Prefabrik evler hazır ev olarak da bilinir. Prefabrik evlerin parçaları fabrikada önceden hazırlanır.

Iğdır Prefabrik Ev Seçimi

Evkon firmamız, özel üretim teknolojisi ve malzemeleri ile en iyi ekipmanlarla tek katlı prefabrik ev ve çift katlı prefabrik ev parçaları üretmektedir. Prefabrik evlerin depreme dayanıklı olmasının nedeni, kullanılan malzemelerin diğer bina malzemelerine göre esnek olmasıdır. Esnek malzemelerin kullanımı ve inşaat için çok gerekli olan çimento ve çeliğin kombinasyonu profesyonellik gerektiren bir iştir. Esnek malzemeler eklemek ve inşaat temelleri ile güçlendirmek Evkon firmamızın uzmanlık alanıdır. Bu uzmanlık gerektiren inşa ettiğimiz referans ev örnekleri ile ilgili bilgileri sitemizde inceleyebilirsiniz. Dubleks prefabrik ev düşünüyorsanız evlerimizi incelemek sizin için yararlı olacaktır.

Iğdır Prefabrik Ev Yapımı

Evkon Prefabrik ev referanslarımızı görürseniz yeni prefabrik ev yapımında size fikir sağlayacaktır. Evkon Prefabrike ev yapımlarımızı incelemeniz firmamızla ilgili daha fazla bilgi edinmenizi sağlayacaktır. Iğdır hava şartlarından dolayı kafanızda soru işareti kalabilir, yazları çok sıcak geçer. Fakat prefabrik evlerimizin içi serin kalacaktır, bu yüzden firmamızı inceleyip güvenle ve kolayca ev sahibi olabilirsiniz.

Firmamız faaliyet gösterdiği en iyi ve son derece teknolojik fabrikada prefabrik evleri hazırlamakta ve çatı makaslarının vidalı olmasıyla herhangi bir sorun yaratmamaktadır. Evkon Prefabrik olarak sizlere kaliteli ve güvenilir bir şekilde ev sunmak için her zaman hazırız. Prefabrik ev fiyatları 2023 için Telefon: 0 262 751 51 47    E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın