Hayalinizdeki evi kısa bir süre içinde tamamlayıp içinde oturmak ister misiniz? Hem de bir hafta veya on gün içinde. Bu kadar kısa sürede donanımlı güzel ve konforlu ve hesaplı bir eve sahip olmak herkesin hayali olsa gerek. Prefabrik evler hakkında birçok şey bilinmiyor. İnsanlar prefabrik evlerin istediği sağlamlıkta istediği büyüklükte olmayacağını düşünüyor genellikle. Fakat öyle değil prefabrik ev modelleri iki katlı ve istediğiniz büyüklükte istediğiniz oda sayısıyla inşa ettirebilirsiniz. Gerek iç dizaynı gerekse dış görünümü villa tarzı evleri andıran yapısıyla hem hayatınızda konforu sağlayacak hem de göz zevkinize hitap edecek yapılan inşa ediliyor.

Prefabrik Ev Modelleri Nelerdir? 

Prefabrik ev modelleri birçok seçenek sunmaktadır. İstediğiniz büyüklükte istediğiniz tarzda ev yapmak mümkün. İster çift katlı prefabrik ev ister tek katlı prefabrik ev 2+1, 2+3, 1+1 şeklinde veya dubleks prefabrik ev şeklinde de inşa ediliyor. Genellikle ev iki katlı ise girişte bir veranda ve üst katta da balkon yapılır. Evinizi tek katlı yapmak istediğinizde de yine ister balkon ister veranda şeklinde yapılmaktadır.

Evin iç planı mutfak banyo WC yatak odası salon hepsi en ufak ayrıntısına kadar düşünülerek Evkon prefabrike ev inşa ediliyor. Prefabrik ev yapanlar evlerinde eklemek istedikleri herhangi bir şey olursa da Evkon prefabrik ev yine firmayla konuşup eklemek ve ya çıkarmak istediği şeyi rahatlıkla yapabilecek.

Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar? 

Prefabrik ev yapmak istediğinizde önce evin büyüklüğü ve kat sayısı çok önemlidir. Evin metre karesine ve evin kat sayısına göre bir fiyat belirlenmektedir. Evinizi hayal ettiğiniz ve planladığınız şekilde Evkon prefabrik ev firmasına geldiğinizde firmamız en uygun bir fiyat çıkararak müşterilerimizi memnun etmektedir. Yıllara göre de prefabrik ev fiyatları değişmektedir. Mesela prefabrik ev fiyatları 2022 de farklı bir fiyat sunulurken değişen zamlara göre yine prefabrik ev fiyatları 2023 te yine farklı bir fiyat belirlenir. Yine de her bütçeye uygun prefabrik evlerimiz mevcuttur. Evkondan prefabrik ev yaptırmak istediğiniz zaman aşağıdaki bilgilerden bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın