Hatay Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Günümüzde çok sayıda prefabrik ev modelleri yer alıyor. Kişiler ise prefabrik ev fiyatları konusunda araştırmalar yapıyor. Prefabrik ev modelleri konusunda Hatay merkezli firmamızdan bütün detay bilgileri edinebilirsiniz. Firmamızda sağlam dayanıklı ve güçlü yapıda olan prefabrik ev modellerinin satışlarını yapıyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda da firmamızdan fiyat bilgisi edinebilirsiniz. Hatay merkezde firmamızda aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2023 ile ilgili de bilgi edinebilirsiniz. Firma bünyemizde her zaman kaliteli prefabrik ev modellerinin satışlarını yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek prefabrik ev modelleri ve fiyatları hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri öğrenebilir evlerimizi inceleyerek değerlendirmede bulunabilirsiniz.

Hatay Bölgesinde Kaliteli Prefabrik Ev Modelleri ve Seçenekleri

Prefabrik evler bağımsız bir ev modeli olarak da değerlendirilir. Bu kapsamda çok sayıda seçenek ve modeller yer alır. Tek katlı prefabrik ev isminden de anlaşılacağı üzere tek kat özelliklere sahiptir. Aynı zamanda çift katlı prefabrik ev modelleri de 2 katlı özelliklere sahiptir. Kişiler bu modelde olan evlerden tercihlerine göre seçim yapabilirler. Bununla birlikte dubleks prefabrik ev modelleri de en çok tercih edilen seçecekler arasında yer alır. Evkon prefabrik ev isimli firmamızdan istediğiniz katsayısına sahip olan evlerden satın alabilir rahat ve konfor içerisinde yaşayabilirsiniz. Firmamızla irtibata geçerek Hatay bölgesinde yer alan prefabrik evler hakkında bütün detay bilgileri öğrenebilirsiniz.

Prefabrik Ev Modellerinde Kalite ve Özellikler

Yaşam alanları arasında yer alan evler kendi arasında kategorilere ayrılır. En çok tercih edilen ev modelleri arasında ise prefabrik tasarımda olan evler yer alır. Prefabrik ev konusunda firmamızdan merak ettiğiniz bütün bilgileri edinebilirsiniz. Prefabrik modelde olan evler her zaman en kaliteli özelliklere de sahiptir. Evkon prefabrik ev aramasında bulunarak bizlerle direkt olarak bağlantıya geçebilirsiniz. Prefabrike ev sorgulaması yaparak da firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli adresleri üzerinden de Hatay merkezde firmamızla bağlantı kurabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın