Evkon prefabrike özelinde eğer bir arsaya sahipseniz Hakkâri prefabrik ev modellerine de kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Firma Evkon yaşam alanları teknolojinin sağladığı imkânlar dairesinde rahatlıkla üretilebilmektedir. Prefabrik ev modelleri yaşamınızdan zevk almanız adına sizler için üretilmiştir. Yaşam kalitenizi en üst düzeye çıkaran ve daha keyifli yaşama sahip olmanıza yardımcı olan Hakkâri prefabrik ev modelleri alıcısını beklemektedir. Prefabrik ev modellerinden birine sahip olursanız doğayla iç içe keyifli bir zaman geçirmeye hazır olmalısınız.  Evkon  ev modellerinden birine sahip olmak için Hakkâri kırsal alanda bir arsa alımı ile başlayabilirsiniz. Evkon prefabrik sizlere çeşitli seçenek sunmaktadır.

Hakkâri Prefabrik Ev Sahibi Olmak İsteyenlerin Adresi Evkon

Yılların deneyimine sahip olan firmamız sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdır. Evkon firma olarak en üst düzey yaşam modelini sizler için sunuma hazırladık. Üretilen bu yeni yapılar ile ses ve ısı yalıtımı benzeri özelliklere de  sizler için ağırlık verdik.  Bütçe dostu firmamız sizlere farklı çeşitlerde prefabrik ev modelleri hazırlamıştır. Tek katlı prefabrik evçift katlı prefabrik ev ve dubleks prefabrik ev modelleri ile karşınızdayız. Evkon firma olarak kalite ve konfor odaklıyız.

Prefabrik Ev Modelleri Kolaylıkla Nakliye Edilir Mi?

Firmamıza ait olan sitemizden beğendiğiniz prefabrik ev modelleri bize ulaştırarak sahip olabilirsiniz. Sizler için beğendiğiniz prefabrik ev modelini bulunduğunuz yere kolaylıkla nakliye edebilir ve  Evkon prefabrike olarak sıfır hata ile üretimi yapılan parçaları monte edebiliriz. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında sizler için bütçe dostu olarak ekonomik sorun yaşamamanız için en uygun fiyatlara çekilmiştir. Eğer hala Hakkâri prefabrik ev yapılarına sahip değilseniz ve yaşamınızı daha kaliteli geçirme arzusuna sahipseniz prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da sizler için en uygun düzeyde tutulmuştur. Hakkâri prefabrik ev yapılarından birine sahip olmak isterseniz aşağıdaki bilgilerden erişim sağlayabilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E- posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/ Kocaeli

 

 

 

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın