Prefabrik ev modelleri uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlıyoruz ve kullanıma hazır hale getiriyoruz. Yapılan tüm prefabrik ev modelleri için farklı seçenekleri oluşturarak liste haline getiriyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2022 incelendiğinde prefabrik yapıların oldukça dayanıklı olduğu görülür. Prefabrik evlerin bir bütün halinde kullanılması ve uzun süreli olması için birçok seçenek sunuyoruz. Evkon firması olarak en çok tercih edilen prefabrik ev modellerini inceliyor ve tasarımlarını yapıyoruz.

Gümüşhane Prefabrik Ev Modelleri ve Özellikleri

Prefabrik ev fiyatları 2023 seçeneklerine uygun standartları oluşturuyor ve sağlam yapılar olması için gerekli çalışmaları yapıyoruz. Prefabrik evler için oluşturulmuş tüm kalite kontrol belgeleri için çeşitli incelemeleri yapıyoruz. Evkon bünyesi içinde yapılan tüm yapı çalışmaları için çeşitli kriterleri inceliyoruz. Yapılacak olan prefabriklerin tasarımlarını önceden hazırlayıp belirli bir çerçevede sunuyoruz.

Gümüşhane Prefabrik Ev Modelleri İçin Seçenekler

Tek katlı prefabrik ev modelleri için sunulan seçenekleri inceliyor ve uzun vadeli kullanıma hazır getiriyoruz. Prefabrik evlerin tek katlı veya çift katlı olması evde yaşayacak kişiler tarafından tercih edilir. Prefabrik evlerin sağlam ve dayanıklı olması için tüm şartları oluşturuyoruz. Çift katlı prefabrik ev standartlarına uygun olarak hazırlanmış tüm kriterleri inceliyoruz.  Dubleks prefabrik ev prefabrik ev seçenekleri içinde en çok tercih edilenler arasında yer alır. Kullanılan malzemeler incelenerek belirli bir prefabrik ev tasarımı oluşturuyoruz.

Gümüşhane Prefabrik Ev Modelleri Niçin Tercih Edilir?

Evkon prefabrik evler için belirlenmiş tüm kalite standartlarını oluşturuyor ve çeşitli incelemeler yapıyoruz. Prefabrik evlerin tek katlı veya çift katlı olması alanın genişliğine göre değişiklik gösterir. Kaliteli malzeme kullanılarak yapılan tüm prefabrik yapılar uzun vadede etkili sonuçlar verecektir.

Evkon prefabrike için kullanılacak yapı malzemeleri için uygun kalitede standartları oluşturuyoruz. Tüm malzemeler bir araya getirilerek sağlam ve dayanıklı prefabrik evler inşa ediyoruz. Çift veya tek katlı tüm prefabrik evlerin yapısal özelliklerini kontrol ediyoruz.

Aşağıdaki bilgilerden erişim sağlayabilirsiniz: Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın