Erzurum Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Evler insanların koruma altında yaşamasını sağlayan alanlardır. Kendi arasında kategorilere ayrılan evler prefabrik ev modelleri olarak da değerlendirilir. Bu alanda ise firmalar prefabrik ev üretimleri ve satışları yaparlar. Kişiler ise prefabrik ev araştırması yaparken aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2022 araştırmasında da bulunurlar. Bununla birlikte ise şimdiden prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da araştırmalar yapılır. Erzurum bölge genelinde kurmuş olduğumuz firmamızda prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek prefabrik ev konusunda merak ettiğinizi bütün bilgileri edinebilirsiniz. Üretimini yaptırdığımız prefabrik evlerimiz her zaman dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu konuda firmamıza güvenle tercih edebilirsiniz.

Erzurum Bölgesinde Prefabrik Ev Modelleri

Doğu Anadolu illeri arasında yer alan Erzurum bölgesinde çok sayıda prefabrik ev modelleri yer alıyor. Firmalar ise bu anlamda üretim ve satışlar yapıyor. Tek katlı prefabrik ev üretimi yapan firmamızda Erzurum bölge genelinde aynı zamanda satışlarda yapıyoruz. Bununla birlikte çift katlı prefabrik ev üretimi ve satışları konusunda evkon prefabrik ev firmamızdan ev satın alabilirsiniz. Dubleks prefabrik ev konusunda da firmamızdan ev temin edebilir rahat ve konfor içerisinde yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz. Erzurum merkezli firmamızda prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz. Bütün evlerimiz kaliteli sağlam ve dayanıklı bir yapıya da sahiptir. Bu tür evlerde güven içerisinde yaşayabilirsiniz.

Prefabrik Ev Modelleri ve Özellikleri

Prefabrik modelde olan evler her zaman rahat ve kolay bir kullanım sunar. Erzurum merkezli firmamızda bütün doğa olaylarına karşı sağlam yapıda olan Evkon prefabrik üretim ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Evkon prefabrik ev firmamızdan dilediğiniz model ve tasarımda olan evlerden satın alabilirsiniz. Evkon prefabrike imalatı ve satışları yapan firmamızda Erzurum Bölge genelinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sizler de kaliteli ve sağlam olan evlerimizden satın almak için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli iletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak evler hakkında bütün bilgi ve fiyatları edinebilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın