Edirne Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Kaliteli bir evde yaşamak hemen herkesin hayalidir. İşte biz de  sizlere uygun fiyata kaliteli hizmet sunuyoruz. Prefabrik evlerin normal evlere göre daha kısa ömürlü olduğunu düşünüyorsanız kesinlikle yanlış düşünüyorsunuz. Evkon olarak müşterilerimize dayanıklı malzemelerle üretilmiş envai çeşit ev modelini sunuyoruz. Aklınızdaki ev türü ne olursa olsun, yüksek katları seviyorsanız dubleks prefabrik ev sizler için akıllıca bir seçim olabilir. Prefabrik ev fiyatları 2022 için firmamıza ulaşabilir ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Geniş bir bahçeniz varsa ve aileniz için büyük yaşam alanı istiyorsanız çift katlı prefabrik ev tercih etmeniz oldukça akıllıca bir seçimdir.

Edirne Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Firmamızda  bulunan prefabrik ev modelleri hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, tasarımlarını inceleyebilir veya  alanınız ve beklentilerinize uygun harika bir ev seçebilirsiniz. Sağlam evlerimize  güvenebilirsiniz. Evkon prefabrik olarak müşteri memnuniyeti bizler için son derece önemli bir konu. Tek katlı prefabrik ev ve dubleks prefabrik ev modellerimiz de dahil olmak üzere tüm modellerimiz siz değerli müşterilerimizin isteklerine uygun bir şekilde özel olarak tasarlandı.

Pratik Kurulumu ile Prefabrik Evler

Evlerimiz bütçenize en uygun fiyatları, yenilikçi modern konsept tasarımları ile size hak ettiğiniz yüksek konfor ve rahatlığı yaşatır. Size ve ailenize mutluluğu yaşatabilmek için uzmanlığımızla en iyi ve dayanıklı prefabrik ev tasarımlarını hazırladık, beğeneceğinize eminiz. Prefabrik ev modellerinde en güzel tasarımları sevdiklerinizle keşfedeceksiniz. Modern tasarımlı prefabrik evlere çok daha kısa zamanda sahip olacaksınız. 

Evkon Prefabrike  özelinde modern, yenilikçi evlerin sergilendiği satış ofislerimizi dilediğiniz zaman ziyaret ederek evlerimizi yakından inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca web sitemizde yer alan çok sayıdaki eşsiz tasarımdaki ev modellerimizi dilediğiniz gibi inceleyerek telefon veya mail yoluyla ayrıntılı ve doğru bilgiler edinebilirsiniz. Prefabrik evlerimizin bir diğer güzel özelliği ise çok kısa zaman içinde üretilebilmeleridir. Siz modelinizi beğendikten sonra eşsiz kalitemizle sizler için evinizi kuruyoruz.

Prefabrik Ev Fiyatları 2023

Eğer aklınızda hala soru işaretleri varsa veya ayrıntılı bilgi edinip bizlerle görüşmek isterseniz dilediğiniz zaman iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir kalite ve müşteri memnuniyetini kendi gözlerinizle görebilirsiniz. Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın