Yeni nesil ev anlayışı bakımından şimdiki devrin gözdesi prefabrik evler. Ev yapmak, yeniden bir yuva inşa etmek bazı insanların gözünde büyümekte. Bu yüzden en iyi alternatif olan prefabrik evler birçok müşterinin de gözdesi haline geldi. Her açıdan kolaylık sağlayan anahtar teslim seçenekleriyle müşteriyi mutlu eden prefabrik evler şu an çok revaçta. Prefabrik ev fiyatları 2022 için cazip fiyat seçenekleri sunuluyor. Fiyatlar metrekare bazında belirleniyor. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da aynı şekilde belirlenecektir.  Prefabrik ev firmaları arasında müşteriye verdiği güvenle adından söz ettiren Evkon Prefabrike firması öne çıkıyor.

Evkon Prefabrik

Evkon Prefabrik Çelik Yapı A.Ş İstanbul’da başladığı prefabrik ev modelleri yapma yolculuğuna Edirne, Yozgat, Elazığ, Eskişehir, Hatay ve Kocaeli’nde büyüyerek devam etmekte.

Başta inşaat yapıları, sağlık yapıları, polis hizmet merkezleri, kamu ve özel alan projelerinde ilk sıralarda gösterilen Evkon tek katlı prefabrik ev üretimine istikrarlı bir şekilde devam etmektedir.

Prefabrik Yapıların Özellikleri

Kısa sürede üretilen, evinize kadar teslimatı yapılan tek ve çift katlı prefabrik ev aynı zamanda da depreme dayanıklıdır. Depreme dayanıklı olduğu için yaralanma ve ölme ihtimalini en aza indiren prefabrik yapılar ısı ve ses yalıtımı da dikkate alındığında cazip bir seçenek haline geliyor. Ruhsat almak ve belediye işlerinde bir o kadar kolay ve masrafsız olan prefabrik evler günümüzde çok tercih ediliyor.

Prefabrik Ev Modelleri

Genellikle tek kat ya da iki kat olan prefabrik ev modellerinde bazen üç katlı ya da dört katlı yapılar da tercih ediliyor. Genellikle evi alacak ailenin isteklerine göre şekillense de dubleks prefabrik ev konulacak arsa ve arsanın özellikleri de dikkate alınıyor.

Evkon Prefabrik Firması Neden Tercih Edilir?

Prefabrik ev denince ilk akla gelen Evkon prefabrik istikrarlılığı ve iş konusundaki titiz çalışması ile müşteriler tarafından benimsenmiş durumda. İnternet sitesinden ya da sosyal medyadan kolaylıkla ulaşım sağlanan Evkon prefabrik güler yüzlü çalışanları çözüm odaklı hizmet anlayışı ile tercih sebebi. Tek katlı prefabrik ev, çift katlı prefabrik ev, dubleks prefabrik ev, çelik prefabrik yapılar, müşterinin isteğine göre Evkon prefabrik mimarlarının ve uzman ekibinin elinde şekilleniyor.

Firmamıza ulaşabileceğiniz adres ve telefon numarası: Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın