Diyarbakır Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Prefabrik ev modelleri, her geçen gün daha da artış göstermekte, en rahat yaşam alanları olarak tercih edilmektedir. Kısa sürede ve uygun fiyatlarla kurulmaları, çok fazla kesimin bu evlere yönelmesini sağlar. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında uygun ödeme koşulları ile çok fazla kişiyi ev sahibi yapmıştır. Prefabrik yapılar son derece rahat olmaları ve içinde yaşayan kişilere konfor sunmaları ile tercih edilir. Prefabrik ev fiyatları 2023 yılında da diğer konut fiyatlarına nazaran daha uygun koşullarla tercih edileceği tahmin edilir. Prefabrik evler, arsa sahiplerinin en çok tercih ettikleri yapı teknolojilerinin başında gelir. Tek katlı prefabrik ev modelleri de katalog üzerinden seçilerek içleri isteğe bağlı olarak dizayn edilebilir.

Güvenilir Yapı Teknolojileri

Çift katlı prefabrik ev modelleri en çok beğenilen tasarımlardır. Geniş nüfuslu aileler için çift katlı olan ya da dubleks tasarımlar tercih edilir. Prefabrik ev tasarımlarında iklim, arazi biçimi gibi faktörler de etkendir. Dubleks prefabrik ev modelleri yazlık olarak en çok tercih gören ev tasarımlarıdır.  Evkon firması, farklı modellerde prefabrik evleri ile öne çıkan firmaların başında gelir. Depreme dayanıklı olarak inşa edilen bu konutların ilk kullanım yeri deprem konutlarıdır. Doğal afetlere karşı dayanıklı olması, rahat ve uygun bütçelerle tasarlanmaları tüm dünyada bu yapılara olan ilgiyi arttıran faktörlerdir. Evkon firması olarak, prefabrik dünyasındaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz.

Kolay İnşa Edilebilir Yapılar

Evkon prefabrik, kolay inşa edilir prefabrik yapıları ile önerilen firmaların başında gelir. Prefabrik yapılar arasında; tek katlı, çok katlı, dubleks, geniş verandalı, balkonlu çok çeşitli modeller göze çarpar. Evkon prefabrike olarak, tüm bu yapılarda en güvenilir ve kalite standartları onayı almış olan yapıların satış ve montajını hazırlarız. Firmamız ürünlerini yerinde görmek isteyenler için adresimiz: Balçık Mah. Organize Cad.&Ömür Sok. 34/A 41480 Gebze/Kocaeli Telefon numaramız: 0262 751 51 47, E-Posta adresimiz: info@evkonprefabrik.com Prefabrik yapılarımızı internet adresimiz üzerinden de detaylı şekilde incelemek mümkündür. Hızlı montaj ve uzun ömürlü yapılar için firmamızla iletişime geçilmesi önerilir.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın