Denizli Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Evler olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasında ilk sırada yer alır. Kendi arasında kategorilere ayrılan evler prefabrik ev modelleri olarak tercih sebebidir. Bu alanda ise firmalar prefabrik ev üretimleri ve satışları yaparlar. Kişiler ise prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda araştırma içerisinde girerler. Aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da geniş bazlı araştırmalar yapılır. Prefabrik ev üretimi ve satışı alanında kurmuş olduğumuz firmamızda Denizli bölge genelinde hizmet veriyoruz. Firmamızla iletişime geçerek prefabrik evler ve fiyata dair bütün bilgileri edinebilirsiniz. Denizli merkezli firmamızda sağlam dayanıklı ve güçlü yapıya sahip olan prefabrik ev üretimleri ve satışları yapmaya devam ediyoruz.

Denizli Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Evler insanları saklayan ve güven altında tutan yaşam alanları arasında yer alır. Denizli bölge genelinde kurmuş olduğumuz Evkon firmamızda prefabrik ev üretimi ve satışları yapıyoruz. Firmamızda tek katlı prefabrik ev üretimi ve satışlarına da yer veriyoruz. Aynı zamanda çift katlı prefabrik ev konusunda da satış ve üretimler yapıyoruz. Bununla birlikte dubleks prefabrik ev satışı için firmamızdan en kaliteli hizmete alabilirsiniz. İstediğiniz kat sayısına sahip olan prefabrik evlerden satın almak istiyorsanız Evkon prefabrik ev firmamızdan hizmet alabilir rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamlarınızı sürdürebilirsiniz. Prefabrik ev konusunda firmamızı güven içerisinde tercih edebilirsiniz.

Denizli Prefabrik Ev Üretimleri ve Satışları

Günümüzde prefabrik evler en çok tercih edilen evleri arasında yer alıyor. Firmalar ise bu kapsamda üretim ve satışlar yapıyor. Denizli bölge genelinde yer alan firmamızda Evkon prefabrik üretimleri ve aynı zamanda satışlarını yapıyoruz. Sizlerde bağımsız bir yaşam tarzı sürmek istiyorsanız firmamızdan Evkon  prefabrike satın alabilirsiniz. Üretimini ve satışını yaptığımız tüm prefabrik evlerimiz bütün olumsuzluklara karşı sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Firmamızla iletişim kurmak için

 • Telefon: 0 262 751 51 47
 • E-Posta: info@evkonprefabrik.com
 • Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli

telefon e-mail ve iletişim adreslerimizden bağlantı kurabilir evler hakkında bilgi alabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın