Çorum Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Prefabrik bir ofis veya apartman dairesinde rahat ve konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Yeni teknolojinin yardımıyla hayal ettiğiniz lüks eve kolayca kavuşturuyoruz. En uygun fiyata sahip olabileceğiniz prefabrik ev modelleri için her geçen gün daha fazla kişilerin tercihi oluyoruz. Yalıtım, depreme dayanıklılık, pratiklik, ekonomik yapı ve hızlı montaj gibi avantajlarıyla dikkat çeken Evkon prefabrik olarak, prefabrik evlerin İç Anadolu’nun karasal ikliminde bile rahatlıkla kullanılmasını sağlıyoruz. Ayrıca tüm yıl boyunca konforlu bir yaşam ortamı sağlayan Çorum prefabrik modellerimiz, ısıtma ve soğutma sistemlerinde harcanan enerjiden tasarruf sağlayarak ömür boyu faturalandırmayı azaltıyor. Prefabrik ev fiyatları 2022 uygun fiyatlı, pratik ve lüks bir yaşam alanına ihtiyacınız varsa bizden yardım isteyebilirsiniz.

Çorum Prefabrik Ev Seçimi

Evkon prefabrike firmamız sektörün liderlerinden biri olarak, müşterilerimiz için sürekli olarak kendimize yenilik katarak ilerliyoruz. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize göre sahip olabileceğiniz Çorum prefabrik ev modellerini en uygun fiyata sizlere sunuyoruz. Bu sayede yıllarca para biriktirmeden konforlu, lüks ve kaliteli Evkon firması olarak prefabrik ev sunmaktayız. Yıllardır istikrarlı çalışmalarımız ve mükemmellik sağlama taahhüdüyle, uygun Çorum prefabrik ev fiyatına şık ve modern bir yaşam alanı sağlıyoruz. Fabrika ortamında ürettiğimiz  parçalar istenilen yere hızlı bir şekilde sevk ediyoruz ve tam montajlı olarak teslim ediyoruz. Böylece zaman kaybetmeden tek katlı prefabrik ev ve çift katlı prefabrik ev yapılarımızı kullanabilirsiniz.

Çorum Prefabrik Ev Yapımı

Evkon firmamız geniş bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Çorum prefabrik modeli, uygun yapısı ve uygun fiyatı nedeniyle herkesin kolaylıkla beğendiği yapı tiplerinden biridir. Geleneksel betonarme yapıların yerini alan prefabrik evler çekici modellerdir ve herkes tarafından oldukça beğenilmektedir. Çorum’da kendinize ait arsanız varsa uygun fiyata dubleks prefabrik ev yapmanın en iyi yolu Çorum prefabrik ev modellerimize bakabilirsiniz.  Firmamız hızlı ev siparişi için titizlikle çalışır. Vakit kaybetmeden kısa sürede lüks ve konforlu prefabrik ev için Evkon olarak yanınızdayız. Bu yüzden prefabrik ev fiyatları 2023 için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın