Çankırı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Yaşam alanları arasında yer alan evler insanların güvenilir bir şekilde hayatlarını sürdürmelerini sağlar. Ev seçenekleri arasında prefabrik ev modelleri bireyler tarafından tercih edilir. Kişiler ise bu konuda prefabrik ev fiyatları 2022 araştırmasında bulunurlar. Aynı zamanda prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda da araştırma yaparlar. Firmalar ise bu alanda prefabrik ev üretimleri ve satışları yaparlar. Çankırı bölge genelinde kurmuş olduğumuz firmamızda kaliteli sağlam yapıda olan prefabrik ev üretimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Firmamızla iletişime geçerek prefabrik evler hakkında merak ettiğinizi bütün bilgileri edinebilir dilediğiniz evlerden satın alarak yaşamlarınızı rahat ve konfor içerisinde devam ettirebilirsiniz.

Çankırı Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Çankırı bölge genelinde çok sayıda prefabrik ev modelleri yer alıyor. Tek katlı prefabrik ev isminden de anlaşıldığı gibi tek katlı sisteme sahiptir. Bununla birlikte ise çift katlı prefabrik ev bireyler tarafından tercih edilir. Evkon prefabrik ev isimli firmamızdan istediğiniz katsayısına sahip olan evlerden satın alabilirsiniz. Aynı zamanda firmamızda dubleks prefabrik ev üretimi ve satışları da yapıyoruz. Çankırı bölge genelinde prefabrik ev arayışları içerisindeyseniz firmamız ile iletişime geçerek evler hakkında merak ettiğiniz bütün bilgileri öğrenebilirsiniz. Firmamızda depreme, sele, suya ve diğer bütün olumsuzluklara karşı sağlam ve dayanıklı yapıda olan prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz.

Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları

Prefabrik olan evler her zaman sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Evkon prefabrik modelleri de kendi arasında farklı kategorilere ayrılırlar. Evkon prefabrik ev firmamızda sağlam ve dayanıklı yapıda olan prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz. Evkon prefabrike konusunda Çankırı merkezli firmamızdan ev satın alabilirsiniz. Çankırı bölge genelinde kurmuş olduğumuz firmamızda en iyi ve en kaliteli prefabrik ev resimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçmek için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli iletişim ve telefon numaralarımız üzerinden de bağlantıya geçebilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın