Çanakkale Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Evkon prefabrike evleri, binlerce kişinin prefabrik ev modelleri arasında herkesin tercihlerinin birinci sırasında yer almaktadır. Fabrika ortamında üretilen ve her parça için ayrı olarak demonte edilen prefabrik ev modelleri,  uygun bir taşıma sistemi ile en kısa sürede kurulacakları yere teslim ediyoruz. Muhteşem doğası ile Çanakkale, Evkon prefabrik ev için oldukça uygun bir şehirdir. Marmara bölgesinde yer alan Çanakkale, genel olarak kış sıcaklıklarının düşük olduğu bir Akdeniz iklimine sahiptir. Çanakkale iklimine göre yüksek ısı yalıtımına sahip Evkon firması prefabrik ev fiyatları 2022 uygunluğuyla üretmekteyiz.

Çanakkale Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Şehirden kısa bir süreliğine de olsa uzaklaşmak isteyenlerin tercih ettiği alanlar; yaylalar, dağlar ve denize yakın yeşil yerlerdir. İstediğiniz zaman gidebileceğiniz bir tatil evi inşa etmek için büyük bir bütçe harcamanıza ve aylarca hatta yıllarca beklemenize gerek yok. Evkon tek katlı prefabrik ev  ve çift katlı prefabrik ev haftalar içinde üretip en kısa sürede istediğiniz yere teslim ediyoruz ve kurulumdan sonra kullanıma hazır olarak size teslim ediyoruz. Depreme karşı sağlamdır ve  bu açıdan Çanakkale deprem riskinin yüksek olduğundan prefabrik evler için en uygun yerdir. Prefabrik ev sistemi sadece depreme dayanıklı ve ekonomik değil, aynı zamanda çevre dostu bir yapıdır.

Evkon prefabrik yapılarımızı kullandığınızda, betonarme yapılar kullandığınız kadar çevreye zarar verilmiyor. Aynı zamanda betonarme binaların yapımı sırasında çevreye zararlı etkilerle gürültü ve görsel rahatsızlıklar meydana gelmektedir. Fabrika ortamında üretilen prefabrik yapılar için geçerli olmaz. Fabrika ortamında üretildikleri için gürültü ve görüntü kirliliğine neden olmazlar.

Çanakkale Prefabrik Ev Seçimi

Modern üretim sistemimiz ve  deneyimimiz sayesinde uzun yıllar boyunca yapılarımızı her yere tedarik ediyoruz. Çanakkale dubleks prefabrik ev, sahip olduğu özellikler ile üstün kalite garantisini sunuyoruz. Dar bir alandan geniş bir alana, geniş ailelere yani herkese uygun olabilmektedir. Bu yüzden sizler için özel olarak hazırladığımız ev modellerini web sitemizde inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra prefabrik ev fiyatları 2023 için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın