Bursa Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Her zaman olduğu gibi Marmara bölgesinin güney kesiminde, prefabrik ev modelleri yapmak isteyen herkes Evkon firmamızı tercih etmektedir. Evkon prefabrik ev inşaatı ve projelerinin her aşamasında tercih edilmekteyiz. Prefabrik ev sektöründe çok sayıda firma bulunmaktadır ve bunlar içinde firmamız birçok yönden diğerlerinden ayrılmaktadır. Bunun temel nedenlerinden biri, Türkiye’nin her yerine hizmet verdiğimiz içindir. Ayrıca hizmet verilme şeklimizde  prefabrik ev konusunda herkesten farklı hizmet veriyoruz. Bunun ana sebebi tabi ki piyasadaki en iyi prefabrik ev fiyatları 2022 garantileri ile çalışmaya devam etmemizdir. Fiyatları düşük tutan ve kaliteyi aynı oranda düşürmeyen bir firmayız. En yüksek kalite performansına kıyasla  dubleks prefabrik ev için en iyi fiyat garantisini veriyoruz.

Bursa Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

En iyi hizmeti en uygun fiyata sunmak firmamız için fark yaratan durumlarından biridir. Bursa’nın prefabrik ev inşaatının her aşamasında güven vermekteyiz. Tek katlı prefabrik ev teslim etmeye hazır olduğunda, Evkon  prefabrik ile ev inşa etmek için bizimle çalışmanın doğru karar olduğunu göreceksiniz. En önemlisi, evinizi herhangi bir teknik aksaklık olmadan kullanabilirsiniz. Bursa prefabrik ev tasarım kalitesini bünyesinde barındırarak, mekanik ve teknik aksaklıklar olmadan anahtar teslimiyle prefabrik evler sunmaktayız. Bildiğiniz gibi prefabrik evler, özel aletler ve parçaya hazır uzman bir ekiple inşa edilir. Bu konuda çok önemli  noktalar var. Hem üretilen gövde parçalarının kalitesine hem de yapım aşamasına bağlıdır. Prefabrik evlerimizin parçalarını en güncel teknoloji Evkon Prefabrike ile yapıyoruz.  Bu sayede ürettiğimiz parçalar, birçok açıdan çift katlı prefabrik ev yaşını uzatan yüksek kaliteli hammaddelerden yapılmaktadır.

Bursa Prefabrik Ev Yapımı

Ev parçalarının imalatının yanı sıra evin yapım aşamasından önemli bir  aşama daha vardır. Bursa prefabrik ev inşa ederken en son teknik inşaat araçlarını kullanıyoruz. Bundan sonraki bir diğer önemli nokta ise inşaatı yapan ekibin uzmanlık düzeyidir. Konusunda uzman ekibimiz Evkon Prefabrik ile evi titizlikle inşa ediyoruz. Prefabrik ev fiyatları 2023 hakkında bilgi almak için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın