Burdur Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Prefabrik ev modelleri son zamanlarda oldukça farklı yapılarda yer almaktadır. Depreme dayanıklı olan bu konutlar doğal afetlere karşı en çok tercih edilen konutların başında gelir. Prefabrik ev fiyatları 2022 yılında uygun maliyetli olması nedeniyle en çok tercih edilen konutların başında gelmiştir. Arsası olan ya da arsa alan pek çok kişi kendi zevkine ve ihtiyacına uygun şekilde prefabrik yaşam alanları inşa ettirmiştir. Prefabrik ev fiyatları 2023 senesinde de diğer konutlara nazaran daha uygun fiyatlı olacağı tahmin edilir. Kolay kurulumu ve uygun maliyetli olması sebebiyle en güzel ve kullanışlı yaşam alanları prefabrik konutlardır. Farklı iklim kuşaklarında yer alan alanlar için önerilen bazı prefabrik yapılar öne çıkar. Evkon firması bu konuda güven veren prefabrik firmaların başında gelir.

Burdur Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Tek katlı prefabrik ev, en çok tercih edilen en uygun maliyetli yapılar arasındadır. Küçük metrekareler, prefabrik yapılarda en uygun maliyetlere sahip olan yaşam alanlarıdır. Tek katlı olan bu yapılar, en çok yazlık yaşam alanlarında tercih edilir. Yaşam alanlarını en optimal kullanacak şekilde dizayn edilmiş olan içyapıları son derece kullanışlı olup, konforlu yapılardır. Bütçe dostu olmaları en çok tercih nedenlerinin başında gelir. Evkon Prefabrik çok farklı prefabrik ev modeli ile en çok talep gören yapıların başında yer alır. Firmamız uzman ekibi ile yerinde kurulum hizmeti sunar. Evkon firması olarak, titiz işçilik ve kalite kontrol sertifikalı ürünlerin kurulumunu yaparız. Çift katlı prefabrik ev modelleri de çatısı, verandası ve iç tasarımları ile son derece şık ve kullanışlı yapılardır. Geniş aileler için önerilenler de dubleks prefabrik ev tasarımlarıdır. Firmamız deprem etütlü ve uzun süre kullanım avantajı sunan prefabrik ev modelleri ile tercih edilir.

Uzun Süre Kullanım Avantajı

Evkon prefabrike uzun süre hasar almayacak şekilde kullanım avantajına sahip prefabrik evleri ile tercih edilir. Prefabrik evlerin ruhsat almaları da son derece kolaydır. İç tasarımları alan kişinin isteğine göre de dizayn edilir. 0262 751 51 47 numaradan ve info@evkonprefabrik.com adresinden erişim sağlanabilir. Adresimiz ise: Balçık mah.Organize Cad. Ömür sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli’dir.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın