Karadeniz bölgemizde bulunan Bolu şehrinde  prefabrik ev modelleri içinden yaptırmak istediğiniz evi Evkon firması olarak sizlerin yanınızdayız. Prefabrik ev inşa ederken çok profesyonelce çalışılması gerekir.  Bolu, çok sert kış iklimine sahip bir şehirdir. Prefabrik evlerin yoğun yağış alan bölgelerde sabit kalmayacağına dair yaygın bir görüş vardır ve bu tamamen yanlış bir görüştür. Prefabrik ev fiyatları 2022, profesyonel firmamız tarafından mümkün olduğunca en geniş perspektiften ele alıyoruz.

Evkon Prefabrik ev projelerine parça imalatından, parçaların imalatında kullanılan hammadde ve tekniklere, yapımlarının uzmanlığını yapan ekibimiz titizlikle çalışıyor. Evkon firmamız aynı zamanda müşterileriyle ev yapımını konuşmak içinde birebir görüşme de sağlar. Evin hangi bölgede ne tür bir model yapılacağının sorusuna büyük önem vermektedir. Bunun nedeni, ev projesinin mevsime ve evin yapıldığı bölgedeki toprak koşullarına bağlı olarak büyük ölçüde değişiklik göstermesidir.

Bolu Prefabrik Ev Seçimi

Bolu’da prefabrik evlerin yapımıyla ilgili soru işaretleri oldukça yaygındır. Bu soru işaretlerini kaldırmak için Evkon firmamızla iletişime geçerek tek katlı prefabrik ev ile ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca üzerinde çalıştığımız referans  prefabrik modellerimizi de gösterebiliriz. Bu sayede Evkon firmamızın nasıl bir yer olduğunu da doğru bir şekilde anlayabilirsiniz.

Müşteri ile firma arasında güven ilişkisinin kurulması çift katlı prefabrik ev aşamasında çok önemli bir rol olur.  Prefabrik evlerin bu kadar popüler olmasının bir başka nedeni de uygun maliyetidir. Dubleks prefabrik ev  oldukça ekonomik olduğu için ev alma imkânı sunuyoruz.

Bolu Prefabrik Ev Yapımı

Evkon Prefabrike evleri isteklerinize göre tasarlıyoruz, istediğiniz hacim ve uzunlukta inşa ediyoruz. İstenilen alan ve şekle göre dizayn ediyoruz. Bu da prefabrik evleri çekici kılan bir diğer önemli noktadır. İç ve dış tasarım ile insanlar herhangi bir büyüklükte bir eve sahip olabilir. Hatta normal bir evin yaklaşık yarısı fiyatına satın alabilirler. Lokasyonu kendiniz seçebilirseniz, seçilen alanda ev inşaasına sizin isteğine göre başlıyoruz.  Prefabrik ev fiyatları 2023 ile ilgili Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

 

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın