Bitlis Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Evkon prefabrik ev kullanımı ile sağlıktan inşaata, hizmet sektöründen kamusal alana kadar her alanda kullanım avantajına sahip olan kullanışlı prefabrik ev modelleri, birçok betonarme yapıya göre avantaj sağlıyoruz. Yöntemimiz, birçok yönden betonarme yapılarla karşılaştırılamayacak şekilde geliştirmeye devam ediyoruz. Prefabrik evler, Bitlis gibi karasal iklim bölgelerinde yazlık, dağ evi, yayla evi ve bağ evi gibi çok yönlü tasarımlara sahip olabilmektedir. Evkon prefabrik ev modellerimiz, kaliteli yapısı ile birlikte Türkiye’nin her yerine taşıyan firmamızın kaliteli ürünlerden olup, yüksek kalite ve düşük maliyet ilkesi üzerine inşa ediyoruz. Uygun  ve büyük kapasiteli üretim tesisimizde evinizin siparişini sadece birkaç hafta sonra size verilecektir.

Bitlis Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Prefabrik ev sistemleri, düşük bütçeli yazlık ve çeşitli tatil evleri için değerlendirilecek alanda uygun çözümdür. Depreme dayanıklı ev olarak kullanılan evler, depreme oldukça dayanıklıdır. Ayrıca yapısında yanıcı olmayan malzemeler kullanılarak yangından korunur. Deprem tehlikesi yüksek bir şehir olan Bitlis’te prefabrik ev modelini seçerseniz, Evkon prefabrike firması olarak  dayanıklı yapısı uzun süreli prefabrik ev kullanımının avantajlarını sunuyoruz. Referanslı onlarca prefabrik ev modelinden sizin için en iyisini seçerek, binlerce insanı prefabrik ev fiyatları 2022 fiyat uygunluğuyla ve üstün kalite garantimizle ev sahibi yapıyoruz. Birkaç hafta içinde hayalinizdeki eve kavuşmak için yıllarca beklemek zorunda değilsiniz.

Bitlis Prefabrik Ev Yapımı

Prefabrik ev denilince sadece tek katlı prefabrik ev  ve çift katlı prefabrik ev basit olarak yapı düşünülse de tek katlı prefabrik evlerin yanı sıra Evkon firması olarak dubleks prefabrik modeller de yapmaktayız. Bu yüzden Bitlis prefabrik için tek katlı bir bina tercih edebilirsiniz, ancak Evkon prefabrik dayanıklı yapısı sayesinde Bitlis dubleks prefabrik ev çok güvenli ve kullanışlı bir seçenektir. Uzun yıllardır deprem evi olarak kullanılan Evkon prefabrik modeli, inşaat alanında geliştirilmiş en güncel üretim teknolojiyle sadece düşük bütçeli alanlarda değil üst düzey alanlar içinde tercih ediliyoruz.  Alanında uzman mimar ve mühendislerden oluşan ekibimizle, her biri kendine has avantajlara sahip özel tasarım prefabrik ev modelleri geliştirmek için çalışıyoruz. Bu yüzden prefabrik ev fiyatları 2023 için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli ile erişim sağlayabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın