Bilecik Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022, Yaşam alanları arasında yer alan evler bireylerin rahat bir şekilde yaşamalarını sağlar. Evler ise kendi arasında çeşitlere ayrılır. Prefabrik ev modelleri kişiler tarafından tercih edilir. Bu alanda ise firmalar prefabrik ev üretimi ve satışları yaparlar. Bilecik bölge genelinde de prefabrik ev modelleri yer alır.  Bireyler prefabrik ev fiyatları 2022 konusunda firmalardan bilgi edinebilirler. Prefabrik ev üretimi ve satışı alanında kurmuş olduğumuz firmamızda Bilecik bölge genelinde çalışmalar yapıyoruz. Firmamızda iletişime geçerek prefabrik ev fiyatları 2023 konusunda detay bilgileri edinebilirsiniz. Üretimini yaptığımız prefabrik evlerimiz bütün olumsuzluklara karşı sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir.  Firmamıza bu anlamda güvenebilirsiniz.

Bilecik Prefabrik Ev Modelleri ve Fiyatları 2022

Bilecik bölge genelinde yer alan firmamızda prefabrik ev üretimleri ve satışları yapıyoruz. Firma bünyemizde tek katlı prefabrik ev üretimi ve satışlarına da yer veriyoruz. Evkon prefabrik ev isimli firmamızdan çift katlı prefabrik ev konusunda da hizmet alabilirsiniz. 

Aynı zamanda firmamızda dubleks prefabrik ev üretimi ve satışları da yapıyoruz. Bilecik bölge genelinde yer alan firmamızdan bu tarz evlerden satın alarak yaşamınızı rahat ve konforlu bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Prefabrik modelde olan bütün evlerimiz deprem sel su ve diğer bütün olumsuzluklara karşı kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu konuda firmamızı güven içerisinde tercih edebilirsiniz.

Prefabrik Ev Modelleri ve Özellikleri

Kişilerin rahat ve huzurlu bir şekilde yaşamasını sağlayan evler aynı zamanda güvenli olan ortamlardır. Ev seçimleri ise kişisel tercihlere göre değişiklik gösterir. Bu konuda Evkon prefabrik modelleri de ilk tercihler arasında yer alır. Evkon prefabrik ev isimli firmamızda kaliteli sağlam ve modern özelliklere sahip olan Evkon prefabrike  üretimleri ve aynı zamanda satışları yapıyoruz. Bizlerle iletişime geçerek evlerin özellikleri ve detayları konusunda bilgi edinebilirsiniz. Firmamıza ulaşmak için Telefon: 0 262 751 51 47 E-Posta info@evkonprefabrik.com Adres: Balçık Mahallesi, Organize Cad. & Ömür Sokak 34/A, 41480 Gebze/Kocaeli bilgileri üzerinden de erişim sağlayabilir evleri detaylı bir şekilde inceleyerek değerlendirmede bulunabilirsiniz.

  Ürün Özelliği Seçiniz
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan
  regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  Çatı Kaplama Tipi
  Trapez Sac
  OSB+Trapez Sac
  OSB+Mebran+Trapez Sac
  Kremetal
  OSB+Kremetal
  OSB+Mebran+Kremetal
  Shigle
  PVC Pencere Renk Seçimi
  Beyaz Renk
  Ahşap Desen
  Antrasit Renk
  İç Cephe Kapama
  Yok
  Alçıpan Kaplama
  Tavan Kaplama
  Standart Tavan
  Ters Tavan
  Dış Cephe Kaplama
  Kaplama Yok
  Taşonit
  Ahşap Desen
  Yalı Baskı
  Prefabrik Yapının Tavan Yüksekliği
  250cm
  280cm
  300cm
  İç Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  Dış Duvar Kalınlıkları
  100mm
  60mm
  PVC Pencereler Opsiyonel Özellikler
  Karolajlı
  Menteşelik Sineklik
  Store Sineklik
  Teklif Al
  Hizmet verdiğimiz bölgelerde geçerli olan regülasyona uygun bir çözüm üretmek bizim işimiz.
  KVKK şartlarını okudum ve kabul ediyorum.
  0 262 751 51 47 Teklif Alın